PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -686
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 16 feb
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Luxor Live
Arnhem
2
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
Hedon
Zwolle
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Vera
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
21:30
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Showtime Vlaardingen
Vlaardingen
23:00
Patronaat
Haarlem
za 17 feb
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
De Molenberg
Delfzijl
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Pook
Oostknollendam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Diligentia
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Venray
Venray
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Haastrecht
Orpheus
Apeldoorn
Muziekodroom
Hasselt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
00:15
Teejater
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
1
14:00
RAI Theater
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
Het Depot
Leuven
1
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
1
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Flux
Zaandam
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Café de Kleine Beurs
Hillegom
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Azotod
De Meern
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
2
4
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
NEST
Gent
20:00
Mezz
Breda
1
Paard
Den Haag
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
1

vrijdag 16 februari 2018

20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Hoftheater, Raalte
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Flip Noorman De Biecht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Robin Borneman
Robin Borneman Luxor Live, Arnhem
2
20:15
Percossa - BAM! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Veste, Delft
Foto Electric Six
Electric Six Hedon, Zwolle
1
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als Cultura, Ede
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Prince Tribute Band Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit De Meerpaal, Dronten
20:30
Dagoba Duycker, Hoofddorp
20:30
Steve Forbert De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Watch plays Genesis Boerderij, Zoetermeer
20:30
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Black Hammer Voodoo Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest - Flamenco Andalusi Meervaart, Amsterdam
20:30
Na Leanai Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:30
Stef Kamil Carlens TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Omer Klein Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tribute Night Poppodium Volt, Sittard
20:30
Karsu Zaantheater, Zaandam
20:30
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Bruceband Mezz, Breda
21:00
Altitude / Bounds of Modesty / Jason Waterfalls / The Positives Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Plaatpresentatie: Sexton Creeps Vera, Groningen
21:00
Clan Of Xymox Metropool, Hengelo
21:30
Lack of Morality / Slavery Farm So What!, Gouda
22:00
Avi On Fire / The Howlin' Merleyn, Nijmegen
23:00
Wazig met Famke Louise Showtime Vlaardingen, Vlaardingen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem

zaterdag 17 februari 2018

Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Kameleon Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Meervaart, Amsterdam
Danny Vera Theater Dakota, Den Haag
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse LantarenVenster, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Kennemer Theater, Beverwijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht Pook, Oostknollendam
Soundos - Niets te verliezen Theater de Kaasfabriek , Wormer
Emilio Guzman - Kom dan! Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - De Onzen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Venray, Venray
Kirsten van Teijn - Zalf Theater PePijn, Den Haag
The Kik - Hertaalt Theater Concordia, Haastrecht
Jon van Eerd - Harrie & Eva Orpheus, Apeldoorn
Eefje De Visser Muziekodroom, Hasselt
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater Zinin, Nijverdal
Herman van Veen Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee 2017 Posttheater, Arnhem
00:15
Tino Martin Teejater, Naaldwijk
Foto Dirk Scheele
Dirk Scheele Paradiso, Amsterdam
1
14:00
Markiplier RAI Theater, Amsterdam
16:00
Rosalien Tobbackx BHC (Bij Huize Corné), Breda
17:00
Stephanie Struijk Plato Zwolle, Zwolle
Foto The Mavericks
The Mavericks Het Depot, Leuven
1
19:00
Amberian Dawn Dynamo, Eindhoven
19:30
KIEFF Paard, Den Haag
19:30
Folk Road Show Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Joshua Hyslop Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
Symphonic Metal Nights Patronaat, Haarlem
1
19:30
Snoeck PopEi, Eindhoven
20:00
Memphis Maniacs Patronaat, Haarlem
20:00
The Mieters 10 jaar De Flux, Zaandam
1
20:00
The Zipps Bibelot, Dordrecht
Foto Vreemde Kostgangers
Vreemde Kostgangers Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
The Soft Moon Botanique, Brussel
20:00
The Keytone Cops Café de Kleine Beurs, Hillegom
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Slagerij van Kampen Figi Theater, Zeist
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dany Lademacher's Wild Romance Azotod, De Meern
20:00
Pokey Lafarge TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Roxeanne Hazes
Roxeanne Hazes Duycker, Hoofddorp
1
20:00
Bettie Serveert De Vorstin, Hilversum
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Podium 't Beest, Goes
20:00
Charl Delemarre Nijend 24, Anderen
20:00
Green Lizard Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ten-Hut Sugar Factory, Amsterdam
2
4
Foto The Chainsmokers
The Chainsmokers Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Pink Floyd Project Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Stef Kamil Carlens Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Louis The Child NEST, Gent
20:00
God Dethroned Mezz, Breda
1
Foto Charlie Parr
Charlie Parr Paard, Den Haag
1
20:00
Prime Circle Melkweg, Amsterdam
20:00
Markiplier RAI Theater, Amsterdam
1
Pagina -686