Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Atak
Enschede
20:30
Vera
Groningen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:45
De Molenberg
Delfzijl
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Mezz
Breda
21:00
So What!
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Musiater
Zevenaar
Theater Het Raam
Hillegom
Bibelot
Dordrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Jonosh
Asten
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Patronaat
Haarlem
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
North End
Haarlem
Vera
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
15:30
Concerto
Amsterdam
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Sint Jansbrug
Delft
19:30
Brigant
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Pier 15
Breda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
't Ukien
Kampen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
vrijdag 17 februari 2017
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
20:30
The Wounded
Vera, Groningen
20:30
Traumahelikopter
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
20:45
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Nadia Reid
V11, Rotterdam
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Wonder Stuff
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
21:00
The Music of Jamiroquai
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
The Great Communicators + Ask
So What!, Gouda
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
21:00
Joost Dijkema
Het Bolwerk, Sneek
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 18 februari 2017
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Orgaanklap
Jonosh, Asten
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Bløf
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matt Winson
North End, Haarlem
Lookapony
Vera, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
Russian Circles
013, Tilburg
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau