Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Merleyn
Nijmegen
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Vera
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultura
Ede
De Roma
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Weijer
Boxmeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
22:15
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
NEST
Gent
20:15
Diligentia
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Trix
Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Reflektor
Liège
20:00
30CC/Predikherenkerk
Leuven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Q-Factory
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
dinsdag 20 februari 2018
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Algiers
Paard, Den Haag
woensdag 21 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Wand
Vera, Groningen
19:00
VanWyck
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
The Molochs
Rotown, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stathe Sessie: Blue Marble (EP release)
Stathe, Utrecht
20:00
Spinvis / St. Maane
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pinkpop Persconferentie 2018
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pink Floyd Project
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Paardcafé: Projazz presents Jerôme Hol Trio
Paard, Den Haag
20:15
Nick & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
12:30
Lunchconcert: Mario Miguel Rey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Louane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kern
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Jamila Woods
Paradiso, Amsterdam
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
Dreamcatcher
Melkweg, Amsterdam
21:00
Demi Knight Band / Maria & The Bandit
't Rozenknopje, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dayna Kurtz
De Weijer, Boxmeer
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Carole King - A Natural Woman - Esther Groenenberg
Theater De Veste, Delft
22:15
Bilal
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:00
Autobahn / Partisan
Patronaat, Haarlem
20:00
Andrew Hung
NEST, Gent
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
22:00
Algiers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Alan Walker
Trix, Antwerpen
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 22 februari 2018
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Wand
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Trijntje Oosterhuis
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Tasteless Gentleman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Quartet
Bimhuis, Amsterdam
19:00
The Front Bottoms
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Chainsmokers
Lotto Arena, Antwerpen
23:30
Stukafeest: Korfbal & meer
Vera, Groningen
20:00
STROHM
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Kamil Carlens
Reflektor, Liège
20:00
Stef Bos - Kern
30CC/Predikherenkerk, Leuven
20:00
Son Lux
Melkweg, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Rhapsody Queen
Q-Factory, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch