PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -684
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 feb
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
12
20:00
NEST
Gent
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Helling
Utrecht
3
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
ma 19 feb
Melkweg
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Rotown
Rotterdam
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
8
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 20 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
Sugar Factory
Amsterdam
5
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
2
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
013
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:45
Merleyn
Nijmegen
1
wo 21 feb
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Roma
Antwerpen
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Orpheus
Apeldoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
NEST
Gent
20:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
P60
Amstelveen

zondag 18 februari 2018

20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Wucan Hedon, Zwolle
Foto Dropkick Murphys / Flogging Molly
Dropkick Murphys / Flogging Molly AFAS Live, Amsterdam
12
20:00
Leyla NEST, Gent
20:00
PennyLeen Luxor Live, Arnhem
20:00
Will Samson + Josefien Deloof Mezz, Breda
20:00
Octave Lissner Paradiso, Amsterdam
Foto Pokey Lafarge
Pokey Lafarge Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Seksendört TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom James Paradiso, Amsterdam
20:00
Simple Minds Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Marmozets
Marmozets De Helling, Utrecht
3
Randy Newman De Oosterpoort, Groningen
20:30
Antti Paalanen Solo Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Underachievers Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity Paard, Den Haag

maandag 19 februari 2018

Foto Marmozets
Marmozets Melkweg, Amsterdam
2
Foto Simple Minds
Simple Minds Paradiso, Amsterdam
3
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Rotown, Rotterdam
Superorganism Botanique, Brussel
20:00
PartyNextDoor Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Imagine Dragons
Imagine Dragons Ziggo Dome, Amsterdam
8
20:00
Belle and Sebastian Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Leyya Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Hollie Cook De Helling, Utrecht
20:30
Lewis Capaldi Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 20 februari 2018

Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot De Meenthe, Steenwijk
Sarah-Jane Theater de Kom, Nieuwegein
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Theater Bouwkunde, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Foto Superorganism
Superorganism Sugar Factory, Amsterdam
5
20:00
Russell Brand AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lewis Capaldi Botanique, Brussel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Billie Eilish
Billie Eilish Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Alien Ant Farm Hedon, Zwolle
Foto Algiers
Algiers Paard, Den Haag
2
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nick & Simon Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:30
Russ 013, Tilburg
20:30
Yentl & de Boer - Magie Theater de Griffioen, Amstelveen
20:45
Hollie Cook Merleyn, Nijmegen
1

woensdag 21 februari 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens Fulcotheater, IJsselstein
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Eefje De Visser De Roma, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Percossa - BAM! C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Eva Crutzen - Opslaan Als Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Spiegel, Zwolle
12:30
Lunchconcert: Mario Miguel Rey Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
18:30
Dreamcatcher Melkweg, Amsterdam
19:00
VanWyck Melkweg, Amsterdam
Dayna Kurtz De Weijer, Boxmeer
20:00
Spinvis / St. Maane Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Andrew Hung NEST, Gent
20:00
Alan Walker Trix, Antwerpen
Foto Pinkpop Persconferentie 2018
Pinkpop Persconferentie 2018 Paradiso, Amsterdam
4
20:00
Autobahn / Partisan Patronaat, Haarlem
20:00
Paardcafé: Projazz presents Jerôme Hol Trio Paard, Den Haag
20:00
Jamila Woods Paradiso, Amsterdam
20:00
Kern Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
155 / Artvark / Binkbeats Pulse Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Reiger Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Louane Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:15
Emilio Guzman - Kom dan! Cultura, Ede
20:15
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:15
Nick & Simon Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Carole King - A Natural Woman - Esther Groenenberg
Carole King - A Natural Woman - Esther Groenenberg Theater De Veste, Delft
1
20:15
Prince Tribute Band Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Maaike Ouboter Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Frank Boeijen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pink Floyd Project Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Band of Friends P60, Amstelveen
Pagina -684