PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -679
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 mrt
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
EKKO
Utrecht
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
do 02 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Hof in Salland
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Vera
Groningen
2
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
10:30
De Paap
Den Haag
14:00
Oktoberhallen
Wieze
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:15
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Volta
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
1
De Oosterpoort
Groningen
3
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
EKKO
Utrecht
2
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
vr 03 mrt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag

woensdag 01 maart 2017

20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct Effenaar, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Thievery Corporation Paradiso, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alpines Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The XX Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
July Talk EKKO, Utrecht
2
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Rietveld Theater, Delft
20:30
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
20:30
Las Rosas + Bonzo De Zwerver, Oostende
20:30
Josh Savage Stathe, Utrecht
21:00
Melonhead Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Attila the Stockbroker / Barnstormer Vera, Groningen
22:00
Tonstartssbandht Paradiso, Amsterdam
1
23:00
Nightshade Neushoorn, Leeuwarden

donderdag 02 maart 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Strombeek, Grimbergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronnie Flex Het Depot, Leuven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Hof in Salland, Raalte
Tangarine Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Fulcotheater, IJsselstein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
Spinvis TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Dool
Dool Vera, Groningen
2
Paul de Munnik Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuse Theater Hof 88, Almelo
Matroesjka - Brainwash Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Flint, Amersfoort
10:30
Room for Elephants De Paap, Den Haag
14:00
De Romeo's / Dennie Christian / Garry Hagger / Janu / Marjan Berger Oktoberhallen, Wieze
19:00
Cross-linx (Eindhoven) Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:15
Zangperformances Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Amber Kamminga Volta, Amsterdam
19:30
Fiesta Macumba / TenTemPiés Patronaat, Haarlem
19:30
July Talk Trix, Antwerpen
20:00
Terrakota Pllek, Amsterdam
20:00
Celine Cairo Patronaat, Haarlem
20:00
The Delta Saints Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Dan Owen Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels Zaantheater, Zaandam
1
Foto Di-rect + support
Di-rect + support De Oosterpoort, Groningen
3
Fatback Band North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Wende Snijders Paradiso, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Donnie Rotown, Rotterdam
20:00
FABELHAFT De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
William Boeva - Reset De Singer, Rijkevorsel
20:00
The Soul of Spanish Harlem KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
O'G3NE Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The XX Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Drive Like Maria Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Iguana Death Cult Cul de Sac, Tilburg
20:00
Kadhja Bonet Sugar Factory, Amsterdam
Foto Waylon
Waylon De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yamato Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bizzey / Rotterdam Airlines / SBMG TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Junushoff Theater, Wageningen
20:15
LOS - VAST Figi Theater, Zeist
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus De Weverij, Zierikzee
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Mitski
Mitski EKKO, Utrecht
2
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
André Manuel - De Onzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
The Dolmen P60, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Chassé Theater, Breda
20:30
Matt Winson Paard, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Omval, Diemen
20:30
Renee van Bavel - Wat neem je mee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Mysterons Paradox, Tilburg
20:30
Welkom bij de Fresku Show De Kleine Willem, Enschede
21:00
The Black Marble Selection V11, Rotterdam
Foto Maggie Rogers
Maggie Rogers Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
21:00
In The Whale (USA) Winston, Amsterdam
21:00
Diggy Dex Bibelot, Dordrecht
21:30
Hofman Live: Vera Zané Hofman Café, Utrecht
22:00
Belzebong Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Music Matters presents Agnesz Anna BIRD, Rotterdam
23:45
De Nachtvergadering Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 03 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pater Moeskroen - Fiesta! Schouwburg de Lawei, Drachten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Diligentia, Den Haag
Pagina -679