PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -679
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 feb
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
1
2
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Burcht
Zaandam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
2
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Bibelot
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Artishock
Soest
20:30
De Bosuil
Weert
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
P3
Purmerend
21:30
LOLA050
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Disco-Dancing Bays
Reutum
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Utopia Cascade
Zoeterwoude
23:30
Vera
Groningen
23:30
Melkweg
Amsterdam
zo 25 feb
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
PopEi
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Regentenkamer
Den Haag
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam

zaterdag 24 februari 2018

19:30
Barbagallo Melkweg, Amsterdam
19:45
Mary Black TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Clean Pete
Clean Pete Sugar Factory, Amsterdam
1
2
20:00
Get Lit - met o.a. Dani, Rollàn en Sepa Het Bolwerk, Sneek
20:00
A Song Journey Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Rhapsody Trix, Antwerpen
20:00
Maan Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Saskia Laroo Band Wesopa Weesp, Weesp
Samantha Steenwijk Burcht, Zaandam
20:00
Uncloud Festival EKKO, Utrecht
20:00
J R&B / Sequens De Bres, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss eert Sibelius, Stian Westerhui Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Kensington
Kensington Paard, Den Haag
2
1
20:00
Broederliefde Het Depot, Leuven
20:00
Non-Alignment Pact / Palais Ideal J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Catfish Bibelot, Dordrecht
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Keen'V Le Forum, Liège
20:00
Joon Moon Botanique, Brussel
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zsa Zsa Su! Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
'Star'. The Lating Side of Earth, Wind & Fire Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hommage aan George Harrison Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII De Meester, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Karsu Theater De Veste, Delft
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Prince Tribute Band De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Basily Gipsy Band De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Taurus Quartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Kardol Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Bon theater, Medemblik
20:15
Skotwal Podium Victorie, Alkmaar
20:15
LOS - VAST Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Memphis Maniacs Effenaar, Eindhoven
20:30
Roxeanne Hazes De Pul, Uden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Silje Nergaard TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Drive By Wire Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jodymoon - All is Waiting Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Posttheater, Arnhem
20:30
The Pilgrims Metropool, Hengelo
20:30
Avi On Fire / The Howlin' Oefenbunker, Landgraaf
20:30
De Kift Doornroosje, Nijmegen
20:30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Ones to Blame Boerderij, Zoetermeer
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Den Herd, Bladel
20:30
PopPunkFest De Vorstin, Hilversum
20:30
Verheyen / Copland / Gress / Hart Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's Iduna, Drachten
20:30
Björn Riis Cacaofabriek, Helmond
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Nightmares on Wax Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater De Molen, Beuningen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Kik, Elst
20:30
Matangi Kwartet AINSI, Maastricht
20:30
Xavier Pamplona Septet PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Richard van Bergen & Rootbag Artishock, Soest
20:30
NemQ De Bosuil, Weert
20:45
Blues & Roots Night: Baker & Ford / H.O.S. / T-99 Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mad Dogs & English Band Manifesto, Hoorn
21:00
Yung Internet Rotown, Rotterdam
21:00
Rhapsody Queen Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tape Toy Altstadt, Eindhoven
21:00
Tjens Matic Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Komatsu The Jack, Eindhoven
21:00
Colorwave / The Interns Metropool, Hengelo
21:00
Aidan & the Wild Louis Coupe (UK) Judy Blank 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Oghene Kologbo OKB Grounds, Rotterdam
21:30
Ali B met Live band P3, Purmerend
21:30
10e Editie Blues Tour Groningen: Matt T Mahony LOLA050, Groningen
22:00
The Babe Rainbow Vera, Groningen
22:00
Timo de Jong Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
22:00
LIVE: The Goon Mat & Lord Benardo Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
90's NOW DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Crazy Night met Famke Louise Disco-Dancing Bays, Reutum
23:00
Boris Werner / De Sluwe Vos / Michel De Hey Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Wazig met Famke Louise Utopia Cascade, Zoeterwoude
23:30
OOO Vera, Groningen
23:30
Rayan Melkweg, Amsterdam

zondag 25 februari 2018

11:00
Meezingochtend Beauforthuis, Austerlitz
11:00
Dirk Scheele - Feest!!! C.C. Achterolmen, Maaseik
12:00
Hamlet Piano Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday: Red Herring Grounds, Rotterdam
13:00
Nieuw akoestisch Peil PopEi, Eindhoven
14:15
Erwin Rommert Weerstra / Matteo Costanzi D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
SoulworkXx Boerderij, Zoetermeer
15:00
Hans Braber Trio ft. Patricia Wisse De Regentenkamer, Den Haag
15:00
Muziekpodium Live Meervaart, Amsterdam
15:00
Jodymoon - All is Waiting Theater Walhalla, Rotterdam
Pagina -679