Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Werftheater
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Simplon
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Paard
Den Haag
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DNK
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
22:00
Eetcafé Miracle
Coevorden
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Spant!
Bussum
16:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
De Roma
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
DNK
Assen
20:30
De Helling
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Sojo
Leuven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
BREStheater
Brielle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Helling
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Peppel
Zeist
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
20:00
Music Club Kampen
Kampen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Schakel
Gilze
19:45
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
17:00
AFAS Live
Amsterdam
Mezz
Breda
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
De Bosuil
Weert
zaterdag 07 maart 2020
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
19:30
Maan
Paard, Den Haag
20:00
Lorenzo
La Madeleine, Brussel
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
19:30
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Klangstof
Paard, Den Haag
20:30
Kingsborough
Bibelot, Dordrecht
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:00
Kelis
Paradiso, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bloemen Souvenirs
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
JW Roy
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
22:00
J R&B Bluesband
Eetcafé Miracle, Coevorden
20:30
Isa Zwart
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Iris Hond
Spant!, Bussum
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Muziekodroom, Hasselt
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Handsome Poets
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Guido's Orchestra - Music Maestro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Friese Vinyl Club: Hilbrandt
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Engel (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Elliot Galvin solo & Jasper Høiby's Planet B
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:30
El Far3i / Makimakkuk / RAqS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Hofpoort, Coevorden
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dominic Seldis
Orpheus, Apeldoorn
Do - Mijn Kleine Huis
BREStheater, Brielle
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
19:30
Disfear
Iduna, Drachten
20:00
Dick van Altena / Savannah
Theater Berkelland, Eibergen
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Posttheater, Arnhem
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
Danny Vera - The Lone Stranger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
20:00
Crazy Piano's
Music Club Kampen, Kampen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Schakel, Gilze
19:45
Cavetown
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Canshaker Pi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
17:00
C2C Country to Country Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
21:00
BRLRS
De Zwerver, Oostende
20:00
Boy Pablo
Botanique, Brussel
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Blind Ego / Kingcrow
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Batushka by Kriss Drabikowski & Malevolent Creation
Q-Factory, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Baby Rose
BIRD, Rotterdam
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert