Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Posttheater
Arnhem
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Het Podium
Hoogeveen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Warande
Turnhout
La Madeleine
Brussel
Zik Zak
Ittre
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Theaterhotel Almelo
Almelo
013
Tilburg
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Bblthk
Wageningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Ogterop
Meppel
12:00
De Oosterpoort
Groningen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
World Forum Theater
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vooruit
Gent
20:00
Le Forum
Liège
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
maandag 07 december 2020
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
20:00
Brooke Annibale
Paradiso, Amsterdam
Bing & Ruth
Botanique, Brussel
20:00
Arabnormal
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
dinsdag 08 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
The White Buffalo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Hiphop Sessions: Goontex Live
Effenaar, Eindhoven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Real Estate
TivoliVredenburg, Utrecht
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
19:15
Michael Varekamp & The Legends
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joesef
Melkweg, Amsterdam
Joep Beving 8/12
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy Diamond - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Garou
Koninklijk Circus, Brussel
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
Benjamin Biolay
La Madeleine, Brussel
Ben Miller Band / Deadline
Zik Zak, Ittre
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
woensdag 09 december 2020
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tokyo Police Club
Melkweg, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
The White Buffalo
013, Tilburg
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Postmen
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pierre Laernoes
De Bblthk, Wageningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Milow
Doornroosje, Nijmegen
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
DeLaMar, Amsterdam
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jett Rebel - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
Iris Hond
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater de Purmaryn, Purmerend
Gilles Vandecaveye-pinoy, Kobe Boon En Simon Raman
Vooruit, Gent
20:00
Garou
Le Forum, Liège
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Theater Bellevue, Amsterdam
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
DIEHELEDING - 1001
Goudse Schouwburg, Gouda