Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Martiniplaza
Groningen
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
OT301
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg
Kortrijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Sint Michielskerk
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
013
Tilburg
ACU
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Werft
Geel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Avenue
Breda
20:00
De Bosuil
Weert
De Helling
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Reggehof
Goor
De Smeltkroes
Maarheeze
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
donderdag 09 maart 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
Courtney Marie Andrews
Luxor Live, Arnhem
20:30
Diggy Dex
Luxor Live, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Martiniplaza, Groningen
23:00
Notorious B.I.G. Tribute
Melkweg, Amsterdam
19:30
Elio E Le Storie Tese
Melkweg, Amsterdam
TenTemPiés + support in Mezz Breda
Mezz, Breda
16:30
Erny Green in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
20:15
Spinvis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waylon
Neushoorn, Leeuwarden
Dool
OT301, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
PLASTICZOOMS
P60, Amstelveen
20:00
Shary-An Nivillac
Paard, Den Haag
22:00
Dool
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Depedro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:15
O'G3NE
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Natalia
Schouwburg, Kortrijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra
Sint Michielskerk, Sittard
20:00
Discover Berget Lewis
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Birdpen
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
MICH
V11, Rotterdam
20:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Vera, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 10 maart 2017
Sum 41
013, Tilburg
The Royal Engineers
ACU, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
JeBroer
Altstadt, Eindhoven
20:00
LANY
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Bill Laurence
BIRD, Rotterdam
Dave Hause
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Deng Boy / Nabil
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Sweet Soul Friday
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Karsu
BREStheater, Brielle
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
Natalia
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Robbing Millions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Typhoon - Moro Lobi
Chassé Theater, Breda
17:00
Rivers
Concerto, Amsterdam
21:00
Ray Wilson - Genesis Classic Show
Corneel, Lelystad
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Cultura, Ede
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
The Underground Youth
De Avenue, Breda
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
Bettie Serveert
De Helling, Utrecht
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
De Maaspoort, Venlo
20:15
O'G3NE
De Meerpaal, Dronten
20:00
Blasphemy Night / Laster / Turia
De Meester, Almere
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
The Doors in Concert
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
21:00
Courtney Marie Andrews
De Spot, Middelburg
20:00
Iguana Death Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag