Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
De Buitenpoort
Huissen
16:00
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
De Pul
Uden
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
Podium 10
Bladel
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. De kern
Wilrijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Roodkapje
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paard
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Sint-Jacobskerk
Gent
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater PePijn
Den Haag
zondag 04 maart 2018
15:00
Maat 47
PopEi, Eindhoven
15:00
American Guitar Fest
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
15:00
Rod Picott
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
15:00
StarkLinnemann Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Joris Linssen & caramba
De Nieuwe Regentes, Den Haag
15:30
Nicolas Altstaedt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Dries
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Eva Almagor bij Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
The Brew
De Buitenpoort, Huissen
16:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater de Schalm, Veldhoven
16:00
Tricklebolt
De Pul, Uden
16:00
Aynsley Lister
De Bosuil, Weert
17:00
Stephanie Struijk
Podium 10, Bladel
18:00
The beats girls
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Jack Parow
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pokey Lafarge
Maassilo, Rotterdam
Otis
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Markant Uden, Uden
20:00
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Franz Ferdinand
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Docherty
Metropool, Hengelo
AmenRa + Boris
Patronaat, Haarlem
20:00
Obituary
Biebob, Vosselaar
20:00
Mint Field
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Juke Joints
De Spot, Middelburg
20:00
Témé Tan
Patronaat, Haarlem
20:00
The Gospel Experience
Grounds, Rotterdam
20:00
Jaimi Faulkner
Gigant, Apeldoorn
20:00
ALIADOS
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
LIVE: Nona!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Dayna Kurtz
C.C. De kern, Wilrijk
20:15
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
20:30
Playboi Carti
Paradiso, Amsterdam
20:30
Vök
Tolhuistuin, Amsterdam
Ohslo / Sumie
Roodkapje, Rotterdam
21:00
All Tvvins
Rotown, Rotterdam
21:00
Cool Ghouls
Paard, Den Haag
21:00
Samba Toure
Hedon, Zwolle
22:00
Anciients / Black Wizard
Merleyn, Nijmegen
maandag 05 maart 2018
O'G3NE - Three Times A Lady
AFAS Circustheater, Scheveningen
JD McPherson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Django Django
Ancienne Belgique (AB), Brussel
King Gizzard & The Lizard Wizard
Paradiso, Amsterdam
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karl Blau
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Midland
Paradiso, Amsterdam
20:00
We Ghosts at Lola
LOLA050, Groningen
20:30
Alice Merton
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Rod Picott & Roger Roger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 06 maart 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
WhoMadeWho
Melkweg, Amsterdam
Brian Fallon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rod Picott
De Kloveniersdoelen, Middelburg
19:45
Django Django
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
Hayseed Dixie
Paard, Den Haag
The Killers
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Damien Jurado
Sint-Jacobskerk, Gent
Satyricon
Patronaat, Haarlem
20:00
First Aid Kit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
King Gizzard & The Lizard Wizard
Paradiso, Amsterdam
Alvvays
Tolhuistuin, Amsterdam
Lukas Nelson & Promise Of The Real
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
RavenEye
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cut Worms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gue Pequeno
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sona Jobarteh
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 07 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Herman van Veen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag