Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
14:45
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterkerk
Zeist
20:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
De hoogte
Winsum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Munttheater
Weert
De Speeldoos
Vught
Biebob
Vosselaar
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
14:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
P3
Purmerend
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:15
't Ukien
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
14:00
Patronaat
Haarlem
11:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Plato Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Podium 't Beest
Goes
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Hotel Zuiderduin
Egmond aan Zee
vrijdag 02 maart 2018
20:00
The Nits
Schouwburg Almere, Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tommy Moustache
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 maart 2018
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Daniel Docherty
Hedon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
14:45
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
Derek Forbes
De Oosterkerk, Zeist
20:00
De Kift
De Peppel, Zeist
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Supertrap
De Bosuil, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Leonie Meijer - Bella Italia
De Speeldoos, Vught
Dool
Biebob, Vosselaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Americana Guitar Fest
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Dulfer Plays Blues
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:45
Kris Kross Amsterdam
TivoliVredenburg, Utrecht
All Tvvins
EKKO, Utrecht
20:15
Robin Borneman
De Helling, Utrecht
20:00
Vokatus
dB's, Utrecht
Franz Ferdinand
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia 3
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Prince Tribute Band
Markant Uden, Uden
14:00
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
Herman van Veen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
21:00
De Schuldjongens
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Roxeanne Hazes
Rotown, Rotterdam
20:30
karsu - Plays Atlantic
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
De Doelen, Rotterdam
The Boxer Rebellion
Maassilo, Rotterdam
19:30
No Excuse / Sticky Sweet / Rot van de Dam / Bliss
Baroeg, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Nits
Hoftheater, Raalte
20:00
Rhinorino / Stories from Shamehill
P3, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:30
Depeche Faux / Depeche Faux (Depeshe Mode Tribute) / Foxlane / Instant
Groene Engel, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Carlton Melton
Merleyn, Nijmegen
21:00
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Chris Potter's Underground
De Spot, Middelburg
20:00
Tim Knol
Muziekcoöperatie, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
JW Roy
Theater De Tuin, Leusden
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Bettie Serveert
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Kunstbende Friesland Voorronde: DJ
Neushoorn, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
¡PENDEJO! & Container
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:15
Hippe Gasten
't Ukien, Kampen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Nadja Filtzer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ruben Hoeke
Duycker, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Imitallica
The BOX, Hilvarenbeek
Fu Manchu
Metropool, Hengelo
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Steeler, a Whole Lotta Led Zeppelin
Muziekcafé Helmond, Helmond
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Beukfest
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Asphalt: De Sluwe Vos
Patronaat, Haarlem
20:00
Yori Swart
Patronaat, Haarlem
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
14:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
23:30
Naive Set
Vera, Groningen
22:00
Mint Field
Vera, Groningen
20:00
Témé Tan
Simplon, Groningen
De Likt
Simplon, Groningen
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Stephanie Struijk
Plato Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Maan
Podium 't Beest, Goes
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Backgammon
Altstadt, Eindhoven
20:00
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Effenaar, Eindhoven
Royal NL
Effenaar, Eindhoven
19:00
Cross-linx (Eindhoven)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee