Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Reggehof
Goor
De Helling
Utrecht
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Avenue
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Podium 0113
Goes
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Meester
Almere
ACU
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Todo
Best
Lux
Nijmegen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:45
Simplon
Groningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
So What!
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
vrijdag 10 maart 2017
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
Bettie Serveert
De Helling, Utrecht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Aan de Slinger, Houten
Sum 41
013, Tilburg
Spidergawd
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Kik
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Iguana Death Cult
De Zwarte Ruiter, Den Haag
STAVAST
Grenswerk, Venlo
Zimmerman
Paard, Den Haag
Navarone
Patronaat, Haarlem
20:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
20:00
FABELHAFT
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ape Shifter (D) + Chris Haskett (Rollins Band)
Little Devil, Tilburg
20:00
Yuri Honing
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
The Underground Youth
De Avenue, Breda
20:00
The Glücks + Jellephant & The Phantoms in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Carnage
Melkweg, Amsterdam
20:00
LANY
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sweet Soul Friday
Boerderij, Zoetermeer
The Remedy
Podium 0113, Goes
20:00
Clash of the Titans
EKKO, Utrecht
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Loïs Lane sings Adele
Hedon, Zwolle
20:00
White Boy Wasted + Seventhirty
Willemeen, Arnhem
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:00
TenTemPiés
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
20:00
Robbing Millions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Blasphemy Night / Laster / Turia
De Meester, Almere
The Royal Engineers
ACU, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
LOS - VAST
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Gerard Alderliefste
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Zaantheater, Zaandam
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Cultura, Ede
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:15
Tangarine
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Discover Berget Lewis
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dave Hause
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
O'G3NE
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tigre Blanco
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Doors in Concert
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Alex Roeka
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Karsu
BREStheater, Brielle
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
Typhoon - Moro Lobi
Chassé Theater, Breda
20:30
The Grand East
Patronaat, Haarlem
20:30
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bløf
Metropool, Hengelo
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Bill Laurence
BIRD, Rotterdam
20:30
Downcast Collision (cd-presentatie)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:30
Vernon
Todo, Best
James Brandon Lewis
Lux, Nijmegen
20:30
Deng Boy / Nabil
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:45
Donnie
Simplon, Groningen
20:45
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dayna Kurtz
Metropool, Hengelo
21:00
Ray Wilson - Genesis Classic Show
Corneel, Lelystad
21:00
The Cult Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Matt Winson
V11, Rotterdam
21:00
JeBroer
Altstadt, Eindhoven
21:00
Diggy Dex + Terilekst
So What!, Gouda
21:00
The Black Marble Selection
Hedon, Zwolle
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Surfer Blood
Rotown, Rotterdam
21:00
De Kat
Vera, Groningen