Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Theater De Kik
Elst
Theater Carrousel
Ommen
CineCity
Vlissingen
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
19:00
De Magneet
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
De Spieghel
Groningen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
PIP
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Simplon
Groningen
zaterdag 11 maart 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Kik, Elst
Daniel Lohues - Moi
Theater Carrousel, Ommen
3JS - U2, The Joshua Tree
CineCity, Vlissingen
Bökkers
LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
16:00
The Elementary Penguins
Concerto, Amsterdam
16:00
SUIT
Gigant, Apeldoorn
Indiestad: Cloud Nothings
Paradiso, Amsterdam
19:00
Kizzy
De Magneet, Rotterdam
Di-rect
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jagwar Ma
Melkweg, Amsterdam
19:45
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:00
3FM presents: Lukas Graham
013, Tilburg
Nielson
AFAS Live, Amsterdam
Wende
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
LOS - VAST
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Suicide Commando / The Frozen Autumn
Poppodium Volt, Sittard
The Kik
Corneel, Lelystad
20:00
Kapitan Korsakov/Cherubs/Bonne Aparte
dB's, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
Henk & Melle
De Spieghel, Groningen
20:00
FABELHAFT
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tarja Turunen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Black Marble Selection
Paradox, Tilburg
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
20:00
5 Jaar Buro Ruis - Pyrodox / Ronnie Flex / Sabotage / The Dirty Daddie
Hedon, Zwolle
20:00
Frans van Deursen / Mirjam van Hengel
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rectum Raiders
Merleyn, Nijmegen
20:00
Clone Records
PIP, Den Haag
20:00
Pete Doherty
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:00
LIVE: Link Wray, tribute by Trubbel Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
United Voices of Rock
De Bosuil, Weert
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
20:00
Rockabilly Jailbirds 2: Slapback Johnny + Lucky Daltons + DJ Thunder B
Podium Asteriks, Leeuwarden
Benefietconcert "She Decides"-fonds van Minister Ploumen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Zaantheater, Zaandam
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Motel Westcoast - The American Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tangarine
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Discover Berget Lewis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Harry Sacksioni
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
Navarone
De Helling, Utrecht
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ruth Boersma
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niki Romijn - BOOM
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Donnie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
James Brandon Lewis
LantarenVenster, Rotterdam
Caro Emerald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Dayna Kurtz
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Available Jelly
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen