PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -672
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 mrt
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De X
Leiden
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
013
Tilburg
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
Vera
Groningen
21:30
So What!
Gouda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 10 mrt
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater Aan de Slinger
Houten
Kulturhus Holten
Holten
Theater Ludens
Voorburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
1
Singer Theater
Laren
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
C.C. Biekorf
Lebbeke
G.C. De Kluize
Oosterzele
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Reünie
Geleen
Agora Theater Druten
Druten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
Noorderkerk
Sneek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Blauwe Kei
Veghel
14:00
PopEi
Eindhoven
17:00
North End
Haarlem
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Doornroosje
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
8
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:30
P60
Amstelveen
1
19:30
Paard
Den Haag
19:30
013
Tilburg
Willemeen
Arnhem
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
4
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Paard
Den Haag
1
4
Het Depot
Leuven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Trix
Antwerpen
20:00
City Lido
Groenlo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Brigant
Arnhem
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meester
Almere

vrijdag 09 maart 2018

20:30
Phil's Music Laboratory Paradox, Tilburg
20:30
While my Guitar Gently Weeps Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
John Illsley of Dire Straits Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Casa Iberica De X, Leiden
21:00
Rod Picott Xinix, Nieuwendijk
21:00
Jarrod Dickenson 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Oko Yono Poppodium Volt, Sittard
21:00
Shht (BE) Altstadt, Eindhoven
21:00
Valsbezig De Flux, Zaandam
21:00
King of the World Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Soul Live 013, Tilburg
21:00
De B-kant StudioGonz, Gouda
21:00
The Good Hand Hedon, Zwolle
Samsara Blues Experiment Vera, Groningen
21:30
De Likt So What!, Gouda
22:00
Niels Broos Paradiso, Amsterdam
22:00
Full Nelson / Rage Against The System Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Kris Kross Amsterdam Podium Victorie, Alkmaar
22:30
Flavium Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Goose 013, Tilburg
23:00
Desert Storm Jacks Music Bar, Zwolle
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zaterdag 10 maart 2018

Fuad Hassen - Held ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om alles De Meenthe, Steenwijk
Trijntje Oosterhuis Figi Theater, Zeist
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Geers - Als beste getest Podium onder de toren, Grootschermer
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen Kulturhus Holten, Holten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Ludens, Voorburg
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning te rijk Kennemer Theater, Beverwijk
1
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Singer Theater, Laren
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Almere, Almere
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium onder de toren, Grootschermer
Frank Boeijen C.C. Biekorf, Lebbeke
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. De Kluize, Oosterzele
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Toegift, Den Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - De lief en leed tour Zaantheater, Zaandam
Jeroen Zijlstra - Waterman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Wild Romance De Reünie, Geleen
René van Meurs - Ik beloof niks Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen - Opslaan Als Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman van Veen Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset De Kattendans, Bergeijk
Danny Vera Noorderkerk, Sneek
Jochen Otten - Troosten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Derks - Spot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Blauwe Kei, Veghel
14:00
The GO WILD! Festival PopEi, Eindhoven
17:00
Stephanie Struijk North End, Haarlem
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows Neushoorn, Leeuwarden
19:15
Sol Heilo Doornroosje, Nijmegen
Foto Trivium
Trivium Patronaat, Haarlem
8
19:30
Vandale ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero Gelderlandfabriek, Culemborg
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult P60, Amstelveen
1
19:30
Keep Shelley in Athens Paard, Den Haag
19:30
Kraantje Pappie 013, Tilburg
Foto Myrath
Myrath Willemeen, Arnhem
2
19:30
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
19:45
Big Rivers Indoor Bibelot, Dordrecht
20:00
White Spandex The Jack, Eindhoven
20:00
De Kift Podium Victorie, Alkmaar
Memphis Maniacs Metropool Enschede, Enschede
20:00
Dusky Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vreemde Kostgangers TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - Hotel De Horst, Venhorst
20:00
Eindhoven Proms 2018 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Bløf
Bløf Ziggo Dome, Amsterdam
4
155 / Artvark / Binkbeats Pulse Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Anna Von Hausswolff
Anna Von Hausswolff Paard, Den Haag
1
4
Roni Size Het Depot, Leuven
20:00
10 CC Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sevn Alias Trix, Antwerpen
20:00
Bökkers City Lido, Groenlo
20:00
Film: An Autumn Afternoon PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree Brigant, Arnhem
1
20:00
Charlie Parr Paradiso, Amsterdam
Foto Jan Smit - Jan & Alleman
Jan Smit - Jan & Alleman Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ray Stepien Trio Cafe'het Moest, Eindhoven
20:00
Breakout / Brotherson / Ironic Maiden Manifesto, Hoorn
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Devil's 3rd Little Devil, Tilburg
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock De Meester, Almere
Pagina -672