PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -671
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 mrt
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
1
vr 09 mrt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Kroon
Bocholt
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zinin
Nijverdal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lux
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Weijer
Boxmeer
G.C. De Muze van Meise
Meise
De Skâns
Gorredijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Club Ivy
Goes
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
WORM
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
2
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Hall Of Fame
Tilburg
The Shack
Oude Meer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
1
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden

donderdag 08 maart 2018

20:30
Anonymous Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rich Chigga Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Het gras bij de buren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Yukka Metropool, Hengelo
21:00
Power to the Pipo Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Yori Swart Hedon, Zwolle
22:00
Chynna Paradiso, Amsterdam
22:00
The Pack A.D. Vera, Groningen
Foto Clean Pete
Clean Pete Merleyn, Nijmegen
1

vrijdag 09 maart 2018

Johan Goossens - Vlam Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kroon, Bocholt
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen Zijlstra - Waterman Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Spiegel, Zwolle
Leonie Meijer - Bella Italia S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Volle Bloei Agnietenhof, Tiel
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zinin, Nijverdal
Jochen Otten - Troosten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Kampanje, Den Helder
The Kik - Hertaalt Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Welkom bij de Fresku show Posttheater, Arnhem
Eefje De Visser C.C. Westrand, Dilbeek
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
JW Roy Lux, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot C.C. De Pas, Heesch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kirsten van Teijn - Zalf Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter De Weijer, Boxmeer
Thomas Smith - Strak G.C. De Muze van Meise, Meise
Yentl & de Boer - Magie De Skâns, Gorredijk
William Boeva - Reset ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen Theaterpand Weesp, Weesp
Fuad Hassen - Held Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Bovengrens Theater de Purmaryn, Purmerend
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ntjam Rosie Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen Theater de Kampanje, Den Helder
07:30
Jazzkia / Warren Byrd Het Pompstation, Amsterdam
19:30
Roxeanne Hazes Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Typhoon (USA) Paradiso, Amsterdam
19:30
Hilde Vos, Collin Hoeve Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
The Hubschrauber Paard, Den Haag
20:00
Che Sudaka De Helling, Utrecht
Foto GoGo Penguin
GoGo Penguin Paradiso, Amsterdam
2
Foto Open Mike Eagle
Open Mike Eagle Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vreemde Kostgangers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Leggo! met Famke Louise
Leggo! met Famke Louise Club Ivy, Goes
1
20:00
JAGD / Yasmine Luxor Live, Arnhem
20:00
The Johnny Cash Roadshow Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Cliteater / Waco Jesus Grenswerk, Venlo
20:00
Suzan & Freek Bibelot, Dordrecht
20:00
De Kift WORM, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Midge Ure
Midge Ure Q-Factory, Amsterdam
2
20:00
Zenyatta Regatta (Police Tribute | Haags Pop Centrum Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Nachtschade De Bosuil, Weert
20:00
Artvark Saxophone Quartet Koorenhuis, Den Haag
20:00
Boerend Hard: Aplous / WC Experience De Pul, Uden
20:00
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason Trix, Antwerpen
20:00
CD-Presentatie: Black No. 1 Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Avi On Fire / The Howlin' Paard, Den Haag
20:00
Forever 27 Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Tim Knol Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Steven Wilson Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
SandZ + Kitty Hawk + Zwelbastard Little Devil, Tilburg
20:00
Yori Swart De Spot, Middelburg
20:00
Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
Joost Hall Of Fame, Tilburg
The Wild Romance The Shack, Oude Meer
20:00
The Rural Alberta Advantage Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Flying Horseman Handelsbeurs, Gent
20:00
Maaike Ouboter G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy Gebr. De Nobel, Leiden
1
The Mauskovic Dance Band Cul de Sac, Tilburg
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Nits Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Soccer Mommy
Soccer Mommy Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Memphis Maniacs Mezz, Breda
20:00
The Time Bandits De Meester, Almere
20:00
Stone Broken Melkweg, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman sings The Boss Effenaar, Eindhoven
20:15
Percossa - BAM! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Amsterdam Klezmer Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water - Hotel Markant Uden, Uden
Pagina -671