Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Meester
Almere
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
15:30
De Flux
Zaandam
13:30
De Flux
Zaandam
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Babylon
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Cafe The Other Side
Peer
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater op Skoôt
Noord-Scharwoude
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Het Depot
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 17 maart 2017
20:00
Awash / Novatia
Café De Speeltuin, Breda
20:00
De Deeldeliers - Deeldelarie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
LOS - VAST
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
CvA Pop Department presents
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Karsu
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jeroen van der Boom - In Concert
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:00
Het Gelders Orkest in Willemeen: Het Gelders Contrabas Ensemble
Willemeen, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Starfish / Ten-Hut / The Fiscus / Wolf
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
20:30
Medicine Jet / Money And The Man / Magic Moon
Winston, Amsterdam
Rachèl Louise
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Promise Keeper
De School, Amsterdam
20:00
Otzeki
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Het Zonnehuis, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Wild Child
Paradiso, Amsterdam
20:00
My Baby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Selfmachine
Melkweg, Amsterdam
Sharrie Williams
North Sea Jazz Club, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
Delain
P60, Amstelveen
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:00
The Kik
Fluor, Amersfoort
20:00
Over The Rhine
De Amer, Amen
20:00
Black Knight / Split Heaven / Wretch
De Meester, Almere
zaterdag 18 maart 2017
Matt Winson / Ruud Fieten
Hedon, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
United Voices of Rock
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Cesair / Jyoti Verhoeff / Theodor Bastard
De Peppel, Zeist
15:30
Dirk Scheele - Gaan Jullie Mee?
De Flux, Zaandam
13:30
Dirk Scheele
De Flux, Zaandam
20:15
LOS - VAST
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
LikeU2
De Bosuil, Weert
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
Toontje Lager
Grenswerk, Venlo
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
The Great Communicators
EKKO, Utrecht
The Pigeon Detectives
De Helling, Utrecht
20:00
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gerson Main
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
19:30
The Watch (IT)
De Pul, Uden
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Paradox, Tilburg
Danko Jones
013, Tilburg
Eef van Breen - Chapman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Yuri Honing
Theater Idea, Soest
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Theo Bleckmann
LantarenVenster, Rotterdam
Lucas Hamming
Rotown, Rotterdam
20:00
Discover Berget Lewis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Harmonie Crescendo / Karsu
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Magnetica
Cafe The Other Side, Peer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Vlijmscherp! The Moods + Backgammon + Belle of Louisville
Groene Engel, Oss
Wende Snijders
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Gregory Page
Theater op Skoôt, Noord-Scharwoude
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Darkraver & The Viper & Ruthless / Nosferatu
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Saint Charlie
Merleyn, Nijmegen
19:00
Tokio Hotel
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tangarine
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Kik
De Spot, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Mathilde Santing
Koningshof, Maassluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Colour Haze / My Sleeping Karma
Het Depot, Leuven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Max Meser
't Ukien, Kampen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn