Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
22:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
HAL60
Roelofarendsveen
Hoftheater
Raalte
20:30
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:00
De Spot
Middelburg
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Iduna
Drachten
4AD
Diksmuide
Herberg de Pol
Diepenheim
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
donderdag 15 maart 2018
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
21:00
MILO
Hedon, Zwolle
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Spinvis
Figi Theater, Zeist
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Maan
Grenswerk, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
20:30
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Lambert / Stimming
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Poodles
De Pul, Uden
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
22:30
Kris Kross Amsterdam
013, Tilburg
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
013, Tilburg
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok
Little Devil, Tilburg
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
The Kik - Hertaalt
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Matt Woods
V11, Rotterdam
20:00
Kim Hoorweg
BIRD, Rotterdam
20:00
Noah Gundersen
BIRD, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
20:30
The Gooch / The Guru Guru
Groene Engel, Oss
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Maaike Ouboter
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
20:15
Bintangs / Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johann Sebastian Bach
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:00
Zwart Licht
De Spot, Middelburg
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Eefje De Visser
Stuk, Leuven
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Select It: Famke Louise e.v.a.
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Michael Lee Firkins
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Patat met
Vorstin, Hilversum
Claw Boys Claw
Metropool, Hengelo
22:00
OneTwoThreeFour
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Roxeanne Hazes
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bloid
Kompleks, Heerhugowaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
King Shiloh Soundsystem
Patronaat, Haarlem
20:30
Sisters Of Suffocation
Vera, Groningen
20:00
Joost
Simplon, Groningen
20:30
Karsu
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Surrender
Podium 't Beest, Goes
21:00
Gold / Necro Deathmort
Stroomhuis, Eindhoven
EUT
Altstadt, Eindhoven
20:15
The Nits
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mnozil Brass & deFilharmonie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
19:00
Venom Inc.
Dynamo, Eindhoven
20:15
Denise Jannah / Mahalia
Cultura, Ede
20:30
Pestilence
Iduna, Drachten
The Nomads
4AD, Diksmuide
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
20:30
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Thomas Triemstra + Timothy Hanford + The Renegades | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Paard, Den Haag
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag