Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
22:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
4AD
Diksmuide
Altstadt
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kelk
Brugge
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
HAL60
Roelofarendsveen
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Herberg de Pol
Diepenheim
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hoftheater
Raalte
20:30
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
New Café Image
Assen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 15 maart 2018
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Thomas Oliver
TivoliVredenburg, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arcane Roots
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
STUFF.
V11, Rotterdam
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 maart 2018
22:30
Kris Kross Amsterdam
013, Tilburg
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
013, Tilburg
The Nomads
4AD, Diksmuide
EUT
Altstadt, Eindhoven
20:30
Vuma Levin Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kim Hoorweg
BIRD, Rotterdam
20:00
Noah Gundersen
BIRD, Rotterdam
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
20:30
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Denise Jannah / Mahalia
Cultura, Ede
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
Donnerwetter
De Kelk, Brugge
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
20:30
Prince Tribute Band
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Poodles
De Pul, Uden
20:00
Zwart Licht
De Spot, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:15
Bintangs / Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:00
Venom Inc.
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
20:15
Spinvis
Figi Theater, Zeist
20:30
Avi On Fire
Fluor, Amersfoort
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Maaike Ouboter
G.C. De Kluize, Oosterzele
21:00
Machine In Me: The Muff, Switch Bones e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Barry Hay Flying V Formation
Gigant, Apeldoorn
20:00
Maan
Grenswerk, Venlo
20:30
The Gooch / The Guru Guru
Groene Engel, Oss
20:15
Johann Sebastian Bach
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:00
Thomas Triemstra + Timothy Hanford + The Renegades | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
21:00
MILO
Hedon, Zwolle
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
20:30
Pestilence
Iduna, Drachten
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Karsu
Jan van Besouw, Goirle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bloid
Kompleks, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok
Little Devil, Tilburg
20:00
Karen Damen
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Jasper Erkens
Luxor Live, Arnhem
20:00
Boris
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
20:00
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
19:30
Carpenter Brut
Melkweg, Amsterdam
Tonight Alive
Melkweg, Amsterdam
Claw Boys Claw
Metropool, Hengelo
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Mezz, Breda
20:30
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
22:00
OneTwoThreeFour
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
The Nits
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mnozil Brass & deFilharmonie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Select It: Famke Louise e.v.a.
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Mr. Knowhow
New Café Image, Assen
20:00
Roxeanne Hazes
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Michael Lee Firkins
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Paard, Den Haag
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
19:30
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
20:00
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Parktheater, Eindhoven
20:00
King Shiloh Soundsystem
Patronaat, Haarlem
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Surrender
Podium 't Beest, Goes
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
20:30
Keep Shelley in Athens
Q-Factory, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg