PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -670
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 mrt
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Biebob
Vosselaar
1
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
CineCity
Vlissingen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
2
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Metropool
Hengelo
23:45
Onze Lieve Vrouwe Kapel
Amsterdam
vr 16 mrt
De Muze
Noordwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
C.C. Lokeren
Lokeren
Leidse Schouwburg
Leiden
Herberg de Pol
Diepenheim
Junushoff Theater
Wageningen
HAL60
Roelofarendsveen
De Kunstgreep
Oostzaan
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Hoftheater
Raalte
De Kelk
Brugge
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Sneek
Sneek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Markant Uden
Uden
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Sportpaleis
Antwerpen
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
3
20:00
Mezz
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden

donderdag 15 maart 2018

20:00
Sundance Rhythms of Reggae Altstadt, Eindhoven
20:00
Clean Pete Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Fever Ray Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Symphonic Rock Night Band Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
20:15
José Schuringa Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Mnozil Brass Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Myles Kennedy
Myles Kennedy Biebob, Vosselaar
1
20:15
Het Nieuwe Lied Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Roxeanne Hazes Luxor Live, Arnhem
20:15
Rob de Nijs Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen CineCity, Vlissingen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sinnerboy Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Buitenspel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mary Halvorson's Code Girl Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tads Thots EKKO, Utrecht
20:30
Thomas Oliver TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio DeLaMar, Amsterdam
20:30
Arcane Roots Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know' Gigant, Apeldoorn
2
21:00
Joost Hedon, Zwolle
21:00
Distant / Inhuman Rampage / Lotus Eater / Traitors Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
STUFF. V11, Rotterdam
22:00
808INK Paradiso, Amsterdam
22:00
AUFGLAUFT Metropool, Hengelo
23:45
James Oesi Onze Lieve Vrouwe Kapel, Amsterdam

vrijdag 16 maart 2018

Ali B - Koorts De Muze, Noordwijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt BREStheater, Brielle
Thomas Smith - Strak C.C. Lokeren, Lokeren
Ashton Brothers - Enfants Terribles Leidse Schouwburg, Leiden
Marco Lopes - Moedt Herberg de Pol, Diepenheim
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Junushoff Theater, Wageningen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio HAL60, Roelofarendsveen
De Kift De Kunstgreep, Oostzaan
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Posttheater, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Niets te verliezen Theater Dakota, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Kom, Nieuwegein
Fuad Hassen - Held Hoftheater, Raalte
Donnerwetter De Kelk, Brugge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk van Beresteyn, Veendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Schalm, Veldhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Kik - Hertaalt Theater Sneek, Sneek
Yentl & de Boer - Magie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Ik beloof niks Markant Uden, Uden
19:00
Venom Inc. Dynamo, Eindhoven
19:00
Emma Blackery Sugar Factory, Amsterdam
Foto Tonight Alive
Tonight Alive Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok Little Devil, Tilburg
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Carpenter Brut Melkweg, Amsterdam
3
19:30
Memphis Maniacs Paradiso, Amsterdam
19:45
Rockin' The Blues Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know' 013, Tilburg
20:00
Jaya The Cat + Bitter Grounds Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Diana Jones TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King Shiloh Soundsystem Patronaat, Haarlem
20:00
Eefje De Visser Stuk, Leuven
20:00
Boris Luxor Live, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Michael Lee Firkins Oefenbunker, Landgraaf
20:00
BEAUX / Kita Menari Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Maaike Ouboter G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Maan Grenswerk, Venlo
20:00
Lilian Vieira Grupo Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kim Hoorweg BIRD, Rotterdam
20:00
La Villa Strangiato De Bosuil, Weert
Foto Harry Styles
Harry Styles Sportpaleis, Antwerpen
1
20:00
10CC Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Paard, Den Haag
20:00
Baby Face Nelson dB's, Utrecht
20:00
Tim Knol Effenaar, Eindhoven
20:00
Bökkers Het Bolwerk, Sneek
20:00
Thomas Triemstra + Timothy Hanford + The Renegades | Haags Pop Centrum Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Broken Brass Ensemble Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Metropool, Hengelo
3
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five Mezz, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Bloid Kompleks, Heerhugowaard
Broken Brass Ensemble Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Select It: Famke Louise e.v.a. Neushoorn, Leeuwarden
Pagina -670