Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Domijnen
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
C-Mine
Genk
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater De Kolk
Assen
21:00
De Kroeg
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziektheater Royal Irene
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:00
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 16 maart 2017
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
De Domijnen, Sittard
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions
BIRD, Rotterdam
21:00
Gold
V11, Rotterdam
Novastar
Rotown, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Ledeltheater, Oostburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Jo Goes Hunting
Merleyn, Nijmegen
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Spinvis
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ray Wilson - Genesis Classic
Metropool, Hengelo
Typhoon - Moro Lobi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waylon
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Iguana Death Cult
Vera, Groningen
20:00
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C-Mine, Genk
Tiny Legs Tim
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Frank Boeijen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Flip Noorman - Make-up
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Frendz Ferdinand
Stage Music Cafe, Eindhoven
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hierophant
Bibelot, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Celine Cairo
Paard, Den Haag
Wende
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Delv!s
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Loïs Lane sings Adele
Mezz, Breda
20:15
LOS - VAST
Kennemer Theater, Beverwijk
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
21:00
SUIT
De Kroeg, Arnhem
20:30
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
Gosto
Luxor Live, Arnhem
20:00
Macy Gray
De Roma, Antwerpen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Fata Boom
Pllek, Amsterdam
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Joshua Radin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Adia Victoria
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
American Aquarium
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Whitley SD
P60, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Iris Penning
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 maart 2017
21:30
Tiny Legs Tim
Statenzaal, Zwolle
20:30
Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
20:15
Bløf
Hedon, Zwolle
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Spiegel, Zwolle
SFB
Hedon, Zwolle
20:30
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Spinvis
Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Munnik
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Speeldoos, Vught
21:00
Rock ‘n’ Rollercoaster Indoor Festival
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Fisherman & Hawkins / Markus Schulz / Nifra / Solid Stone
Grenswerk, Venlo
20:00
David Readman
Muziektheater Royal Irene, Venlo
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Martin Smith
De Basiliek, Veenendaal
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:00
Zombie Nation
De Helling, Utrecht
21:00
Flying Horseman
TivoliVredenburg, Utrecht