Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
P3
Purmerend
19:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
23:30
Vera
Groningen
22:45
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Bel Air Breda
Breda
16:00
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Helling
Utrecht
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
14:30
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Het Evertshuis
Bodegraven
15:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kavka
Antwerpen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 10 maart 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
Anna Von Hausswolff
Paard, Den Haag
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
Trivium
Patronaat, Haarlem
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
10 CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Theater Kerkrade, Kerkrade
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Myrath
Willemeen, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 11 maart 2018
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bo the Rude
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mini Mattheüs
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
The Veldman Brothers
Bel Air Breda, Breda
16:00
Amsterdam Marimba Weekend
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Blues op zondag met Fat Harry & The Fuzzy Licks
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Nona
De Bosuil, Weert
20:00
Clean Pete
De Helling, Utrecht
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:00
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Cannibal Corpse
Dynamo, Eindhoven
20:30
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason
EKKO, Utrecht
Vreemde Kostgangers
Flint, Amersfoort
15:00
Loreley (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Evertshuis, Bodegraven
15:30
Rod Picott
Junushoff Theater, Wageningen
Dance Gavin Dance / Veil of Maya
Kavka, Antwerpen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg
16:00
Lukas Passion van Telemann door Concertovaliante Barokensemble
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
20:00
Benjamin Herman / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
Dirk Scheele - Feest!!!
Martiniplaza, Groningen
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam
Vance Joy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
Fleddypalooza
Mezz, Breda
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
ARD International Music Competition 2016: Quator Arod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven