Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Spil
Roeselare
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Domijnen
Sittard
18:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
19:45
Markant Uden
Uden
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Nijverheid
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Hofnar
Aalten
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 06 maart 2020
20:15
The Bluebirds
De Muze, Noordwijk
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Sari Schorr & Ray Stepien Trio
Groene Engel, Oss
20:00
Sioen
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
P3, Purmerend
20:00
Kern Koppen - STOMP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nits
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
20:00
The Homesick
WORM, Rotterdam
19:00
W:O:A Metal Battle veldslag west
Baroeg, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Handsome Poets
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Symphonic Rock Night Band
De Domijnen, Sittard
18:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pene Corrida
De Buze, Steenwijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
Leafs
013, Tilburg
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
Marike Jager
De Pul, Uden
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Donna Blue
De Nijverheid, Utrecht
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Fabian
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Bohren und der Club of Gore / Gore
Grenswerk, Venlo
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Dominic Seldis
De Maaspoort, Venlo
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Hadewych Doet De Dames
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Vera Mann - Goesting
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zaantheater, Zaandam
20:00
Heroes: Betting On One / Figgie / Wies
De Flux, Zaandam
20:30
Leonie Meijer
Figi Theater, Zeist
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Overslept
Hedon, Zwolle
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
zaterdag 07 maart 2020
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
20:00
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Danny Vera - The Lone Stranger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Engel (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Elliot Galvin solo & Jasper Høiby's Planet B
Bimhuis, Amsterdam
20:30
El Far3i / Makimakkuk / RAqS
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Batushka by Kriss Drabikowski & Malevolent Creation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Todd Barton
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Vocaal ensemble tien
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Paul van Dyk - Guiding Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Kelis
Paradiso, Amsterdam
Torres
Paradiso, Amsterdam
20:00
Canshaker Pi
Tolhuistuin, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Score
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
17:00
C2C Country to Country Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
20:00
Dominic Seldis
Orpheus, Apeldoorn
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Posttheater, Arnhem
20:00
Vreemde Kostgangers
Musis, Arnhem
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen Souvenirs
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld