Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
BREStheater
Brielle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Lucky
Rijssen
Theater De Veste
Delft
Q-bus
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Hedon
Zwolle
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Corneel
Lelystad
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Meester
Almere
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Muziektheater Royal Irene
Venlo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Kytopia
Utrecht
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultura
Ede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Paradiso
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 17 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
3JS - U2, The Joshua Tree
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniel Lohues - Moi
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pater Moeskroen - Fiesta!
BREStheater, Brielle
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spinvis
Junushoff Theater, Wageningen
Bökkers
Lucky, Rijssen
The Doors in Concert
Theater De Veste, Delft
Chris Bergson Band
Q-bus, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
SFB
Hedon, Zwolle
Sharrie Williams
North Sea Jazz Club, Amsterdam
White Lies
Effenaar, Eindhoven
19:30
Diggy Dex
Corneel, Lelystad
19:30
Selfmachine
Melkweg, Amsterdam
19:30
Reservoir Dogs Band
De Pul, Uden
19:30
Black Volvo
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Dynamo Metalfest Bandbattle
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Nylons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amenra Acoustic
Neushoorn, Leeuwarden
45ACIDBABIES
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jeroen van der Boom - In Concert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Deeldeliers - Deeldelarie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Over The Rhine
De Amer, Amen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lindsey Stirling
013, Tilburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Soul of Spanish Harlem
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Iguana Death Cult
Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik
Fluor, Amersfoort
20:00
My Baby
Melkweg, Amsterdam
Waylon
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Wild Child
Paradiso, Amsterdam
Dool + GGU:LL
013, Tilburg
20:00
Celine Cairo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Gelders Orkest in Willemeen: Het Gelders Contrabas Ensemble
Willemeen, Arnhem
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
TjoTjo Soundsystem
Patronaat, Haarlem
20:00
Martin Smith
De Basiliek, Veenendaal
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
20:00
Novastar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Black Knight / Split Heaven / Wretch
De Meester, Almere
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
20:00
Space Oddity
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rob Acda Award Finale
Patronaat, Haarlem
20:00
Awash / Novatia
Café De Speeltuin, Breda
20:00
David Readman
Muziektheater Royal Irene, Venlo
20:00
Knus met o.a. Okke Punt
Duycker, Hoofddorp
20:00
St. Patricks Day met liveband Corner Boy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Borgaard / Coppersky / Melonhead
Kytopia, Utrecht
20:00
Madlife / Moon Moon Moon / Phoam
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Cold Cave
Botanique, Brussel
20:00
De Grote Boodschap / Temple Renegade / The Mad Baron
Estrado, Harderwijk
20:00
Otzeki
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Promise Keeper
De School, Amsterdam
20:00
Seafire / The mudd / The Spooks
LOLA050, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
20:15
Frank Boeijen
Spant!, Bussum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Diligentia, Den Haag
20:15
An Evening With K’s Choice
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Cammeleur, Dongen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Di-rect
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lloyd Cole
Effenaar, Eindhoven
20:15
Karsu
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bløf
Hedon, Zwolle
20:15
O'G3NE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
De Likt
Theater De Veste, Delft
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS - VAST
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem