Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Vera
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
C.C. Genk
Genk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:45
Onze Lieve Vrouwe Kapel
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
donderdag 15 maart 2018
Electropoezie
Koffie Leute Brauhaus, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Ray Fuego
EKKO, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Spell (CAN) + Speed Queen (B)
Little Devil, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
STUFF.
V11, Rotterdam
20:15
Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Claw Boys Claw
Rotown, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sinnerboy
Den Heilige Cornelius, Roermond
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arborist & Dolf Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
22:00
AUFGLAUFT
Metropool, Hengelo
20:00
Clean Pete
Nieuwe Nor, Heerlen
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mnozil Brass
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Veil of Maya + Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Eefje De Visser
NTGent, Gent
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sundance Rhythms of Reggae
Altstadt, Eindhoven
19:30
The Total Sonic Annihilation Tour
PopEi, Eindhoven
19:30
Pestilence
Dynamo, Eindhoven
19:30
Boris Giltburg masterclass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
philharmonie zuidnederland: familieconcert de liefhebber (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Minsoo Hong
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rob de Nijs
Cultura, Ede
JW Roy
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
10 CC
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
The Shady Greys
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:15
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Flying Horseman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fever Ray
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Gigant, Apeldoorn
23:45
James Oesi
Onze Lieve Vrouwe Kapel, Amsterdam
22:00
808INK
Paradiso, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson's Code Girl
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arcane Roots
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tiger Pilots
Sugar Factory, Amsterdam
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
20:00
Baths
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Quimby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dr. Feelgood
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Majid Jordan
Paradiso, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Nosaj Thing
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
erased / fazz junk / voldoende
P60, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
21:00
MILO
Hedon, Zwolle
19:45
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Spinvis
Figi Theater, Zeist