PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -666
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 mrt
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
ACU
Utrecht
1
21:00
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
do 15 mrt
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Musis
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaters Tilburg
Tilburg
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Wennekerpand
Schiedam
NTGent
Gent
ATLAS Theater
Emmen
Theater aan de Schie
Schiedam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Molenberg
Delfzijl
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Evertshuis
Bodegraven
Fulcotheater
IJsselstein
1
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Genk
Genk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Little Devil
Tilburg
EKKO
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Idea
Soest
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Biebob
Vosselaar
1

woensdag 14 maart 2018

20:15
Arborist / Dolf Jansen TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Beun, Heiloo
20:15
Vreemde Kostgangers Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Too Many Zooz BIRD, Rotterdam
20:30
Huub van der Lubbe TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Uitdaging - Kim Hoorweg en Nawras Altaky Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer Simplon, Groningen
20:30
10cc De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kevin Hays / Lionel Loueke Bimhuis, Amsterdam
20:30
philharmonie zuidnederland: I-classics, music and fashion Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Stathe Sessie: The Silverfaces Stathe, Utrecht
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra LAB#5 Grounds, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Samory-I Paradiso, Amsterdam
21:00
The Beat Girls Burgerweeshuis, Deventer
21:00
STUFF. ACU, Utrecht
1
21:00
Hopsin 013, Tilburg
21:00
Zachary Lucky (CA) 't Rozenknopje, Eindhoven

donderdag 15 maart 2018

André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
George van Houts - Kom Plot Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles Musis, Arnhem
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Geert Teis, Stadskanaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Spot Theaters Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Eva Crutzen - Opslaan Als Het Wennekerpand, Schiedam
Eefje De Visser NTGent, Gent
Jochen Otten - Troosten ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Kirsten van Teijn - Zalf Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks Het Evertshuis, Bodegraven
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
1
Claudia de Breij - Nu Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Almere, Almere
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Genk, Genk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
JW Roy Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen Schouwburg Ogterop, Meppel
12:30
Minsoo Hong Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
philharmonie zuidnederland: familieconcert de liefhebber (6+) Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Nosaj Thing Melkweg, Amsterdam
19:30
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers Boerderij, Zoetermeer
19:30
Spell (CAN) + Speed Queen (B) Little Devil, Tilburg
Ray Fuego EKKO, Utrecht
19:30
The Shady Greys Paard, Den Haag
19:30
Boris Giltburg masterclass Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
The Total Sonic Annihilation Tour PopEi, Eindhoven
19:30
Pestilence Dynamo, Eindhoven
Foto Chef'Special
Chef'Special TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Tiger Pilots Sugar Factory, Amsterdam
20:00
SUIT Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Baths Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Fever Ray Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Nits Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Majid Jordan Paradiso, Amsterdam
20:00
Quimby Melkweg, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Claw Boys Claw
Claw Boys Claw Rotown, Rotterdam
1
20:00
Arborist & Dolf Jansen Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Veil of Maya + Dance Gavin Dance Patronaat, Haarlem
Foto Electropoezie
Electropoezie Koffie Leute Brauhaus, Utrecht
1
20:00
Frank Boeijen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Clean Pete Nieuwe Nor, Heerlen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Idea, Soest
20:00
Matt Woods Paradiso, Amsterdam
20:00
Koorts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ya Mama! Vera, Groningen
20:00
Flying Horseman Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sundance Rhythms of Reggae Altstadt, Eindhoven
Foto The Script
The Script Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Yentl & de Boer - Magie Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dr. Feelgood Q-Factory, Amsterdam
20:00
erased / fazz junk / voldoende P60, Amstelveen
Foto CUT_ presents Blind = Bliss
CUT_ presents Blind = Bliss Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Diana Jones Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
10 CC Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Maan Fluor, Amersfoort
20:00
Hopsin Melkweg, Amsterdam
1
20:00
The Johnny Cash Roadshow Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Maaike Ouboter
Maaike Ouboter Theater De Veste, Delft
1
20:15
Mnozil Brass Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
Roxeanne Hazes Luxor Live, Arnhem
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Lievekamp, Oss
Foto Myles Kennedy
Myles Kennedy Biebob, Vosselaar
1
Pagina -666