Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
16:00
Atak
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
15:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Kerk
Haarlem
22:00
The Budget Hotel
Hazerswoude Rijndijk
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Plato
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Koningshof
Maassluis
17:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
21:00
De Spot
Middelburg
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Parkgebouw
Rijssen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
O.J.C. Gaellus
Tienray
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
19:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Jacks Music Bar
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
20:30
Lucas Hamming
Effenaar, Eindhoven
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
16:00
Metalyard
Atak, Enschede
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
15:00
Army of Metal
StudioGonz, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sophia
Vera, Groningen
20:00
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shary-An Nivillac + support
Simplon, Groningen
19:30
Dave Matthews / Tim Reynolds
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
Deaf Havana
Patronaat, Haarlem
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Nieuwe Kerk, Haarlem
22:00
Trash bluesrockband
The Budget Hotel, Hazerswoude Rijndijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
START/OVER EP release
Duycker, Hoofddorp
20:15
Harmony Singers - In LOVE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fats Domino Tribute - FATS
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
JeBroer
Manifesto, Hoorn
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paceshifters
Plato, Leiden
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions
Corneel, Lelystad
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Koningshof, Maassluis
17:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
21:00
The Silverfaces
De Spot, Middelburg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
23:00
Antal / Pender Street Steppers
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Jon and Roy
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Willem, Papendrecht
Waylon
P3, Purmerend
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
Daniel Lohues - Moi
Parkgebouw, Rijssen
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Sebastian Sturm & Exile Airline
Grounds, Rotterdam
21:00
Paceshifters
V11, Rotterdam
21:00
Iris Penning
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
7 Layers Sessions van Dotan
Rotown, Rotterdam
20:00
Big Daddy Wilson / James Armstrong / Mississippi Heat
LantarenVenster, Rotterdam
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
BLØF
Annabel, Rotterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Novastar
Poppodium Volt, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
15:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Dirt Bag
De Fles, Spijkenisse
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Darlyn - 25 jaar OJC Gaellus
O.J.C. Gaellus, Tienray
23:00
VATO GONZALEZ presents Dirty House - 10 year anniversary
013, Tilburg
20:00
Selfmachine
Little Devil, Tilburg
20:00
Her Majesty
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
20:30
Max Meser
Molen De Ster, Utrecht
20:30
J. Bernardt
EKKO, Utrecht
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Grand East
dB's, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronnie Flex
Grenswerk, Venlo
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mathilde Santing
C.C Warenar, Wassenaar
19:00
Purpendicular
De Bosuil, Weert
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Storm, Winterswijk
21:30
Abandoned / Infantry / Nafearya
De Flux, Zaandam
Frank Boeijen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Antillectual / Generation 84 / R.C. Sullivan
Jacks Music Bar, Zwolle
zondag 26 maart 2017
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam