PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -662
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 mrt
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
Fluor
Amersfoort
1
20:00
Capitole
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Capsloc
Capelle aan den IJssel
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Simplon
Groningen
Theater Carrousel
Ommen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Rotown
Rotterdam
2
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:00
Little Devil
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
1
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Vrijdag
Groningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Groene Engel
Oss
1
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Manifesto
Hoorn
V11
Rotterdam
1
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
P3
Purmerend
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Vera
Groningen
2
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Tavenu
Waalwijk
21:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Club Fix
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen

vrijdag 23 maart 2018

19:30
Rad Raven Paard, Den Haag
20:00
Absolutely Floyd Paard, Den Haag
1
20:00
Maan Luxor Live, Arnhem
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys dB's, Utrecht
20:00
Tim Knol Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Surrender @ De Pit De Pit, Terneuzen
Foto De Likt
De Likt Fluor, Amersfoort
1
20:00
The Johnny Cash Roadshow Capitole, Gent
20:00
Claw Boys Claw Patronaat, Haarlem
20:00
Yori Swart Bibelot, Dordrecht
Foto Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox Paradiso, Amsterdam
1
Ski Mask The Slump God Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Flonti Stacks / Ronnie Flex
Flonti Stacks / Ronnie Flex Capsloc, Capelle aan den IJssel
1
20:00
Hardcore Vrijdag Neushoorn, Leeuwarden
20:00
STUFF. Bleyenberg, Den Haag
20:00
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project Q-Factory, Amsterdam
20:00
Another Journey De Bosuil, Weert
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sunday at Eight Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
1
20:00
Rilan & The Bombardiers Paradiso, Amsterdam
20:00
Hippie Sabotage Melkweg, Amsterdam
20:00
Afterpartees Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Stef Bos - Kern Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Pharcyde Simplon, Groningen
Daniel Lohues Theater Carrousel, Ommen
20:00
Memphis Maniacs De Vorstin, Hilversum
20:00
't Hof van Commerce M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison Podium 't Beest, Goes
20:00
DAAN (B) 013, Tilburg
20:00
The Dawn Brothers De Pul, Uden
20:00
KingFisher Sky Paard, Den Haag
1
20:00
FAQ Festival Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Voltage Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bökkers Burgerweeshuis, Deventer
Foto Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett Rotown, Rotterdam
2
1
20:00
Amy Shark Trix, Antwerpen
20:00
Daniel Docherty TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Julian Sas Iduna, Drachten
20:00
Mario Batkovic TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Rowwen Heze
Rowwen Heze DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:00
Rockaoke Little Devil, Tilburg
Foto Chef'Special
Chef'Special De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Leo Blokhuis / VanVelzen - Queen - A Night At The Theatre
Leo Blokhuis / VanVelzen - Queen - A Night At The Theatre Theater De Veste, Delft
1
20:15
philharmonie zuidnederland: Don Quixote van Richard Strauss Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Vreemde Kostgangers Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Billie - Lady Sings the Blues C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stabat Mater van Pergolesi Beauforthuis, Austerlitz
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Cool Quest Hedon, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nick & Simon Flint, Amersfoort
20:15
Hekz Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Maaspoort, Venlo
20:15
Prince Tribute Band Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Percossa - BAM! Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Frank Blueka Vrijdag, Groningen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy Bimhuis, Amsterdam
20:30
Peter Beets Trio De Oosterpoort, Groningen
20:30
Karsu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Juke Joints Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ladies of Soul Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Big Thief
Big Thief EKKO, Utrecht
1
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dead Brothers / Rommelhond De Spot, Middelburg
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0 Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Speeldoos, Vught
20:30
Ernest van Aaken / Thavmatvrgist Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Diana Jones Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Kernel Sugar Factory, Amsterdam
1
20:30
Band of Friends Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jeroen van Veen - Philip Glass, solopiano Meervaart, Amsterdam
20:30
Rosemary & Garlic TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Barry Hay Flying V Formation
Barry Hay Flying V Formation Groene Engel, Oss
1
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daniel Cavanagh Cacaofabriek, Helmond
20:45
Fresku / Mocromaniac Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
The Toasters Corneel, Lelystad
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt Manifesto, Hoorn
Foto EUT
EUT V11, Rotterdam
1
1
21:00
Projekt Rakija Altstadt, Eindhoven
21:00
Nick Veanz P3, Purmerend
21:00
Bolt & N LOLA050, Groningen
21:00
Bot Luxor Live, Arnhem
Foto The Ex
The Ex Vera, Groningen
2
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison De Vorstin, Hilversum
21:30
Live And Dangerous / Status Quo Forever Tavenu, Waalwijk
21:45
Tony Clifton Paradiso, Amsterdam
22:00
Dave Roelvink Club Fix, Tilburg
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators Xinix, Nieuwendijk
22:30
Toby Beard & band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz Doornroosje, Nijmegen
Pagina -662