Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Mezz
Breda
Mezz
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
V11
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Vorstin
Hilversum
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Allemanswaard
Amerongen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Capitole
Gent
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
22:00
Club Fix
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Spot
Middelburg
donderdag 22 maart 2018
20:00
Antoine Villoutreix
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jef Neve
Luxor Live, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:00
X Ambassadors
Melkweg, Amsterdam
22:00
Bot
Merleyn, Nijmegen
21:00
Rooie Waas
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
EUT
Mezz, Breda
Johan Derksen
Mezz, Breda
12:30
Lunchpauzeconcert Klara Gronet & Antoni Lichomanow
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Triptides
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
Daniel Docherty
Paard, Den Haag
19:30
Jellephant & the Phantoms / Twins
Paard, Den Haag
Parov Stelar
Paleis 12, Brussel
Donnerwetter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ome Omar / Yung Felix
Paradiso, Amsterdam
19:30
Amigos / TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dead Brothers
Patronaat, Haarlem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:00
Feder
Reflektor, Liège
20:00
Clean Pete
Rotown, Rotterdam
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nick & Simon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Nits
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Karsu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
21:30
KIEFF / OOO
Simplon, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dik Belegd
Sugar Factory, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Kolk, Assen
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Bootleg Sixties
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
SQUAD: Bizzey, FamkeLouise, Equalz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fleddy Melculy
Trix, Antwerpen
Afterpartees
V11, Rotterdam
20:00
Big Thief
Vera, Groningen
20:00
Phoenix
Vorst Nationaal, Brussel
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Vorstin, Hilversum
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kit Downes / Roedelius
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 maart 2018
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
21:00
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Peter Beets Trio
De Oosterpoort, Groningen
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg