Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Simplon
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
Cinetol
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Reflektor
Liège
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Mezz
Breda
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
19:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kreun
Kortrijk
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Klooster
Woerden
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cultura
Ede
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vera
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
V11
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Spant!
Bussum
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:45
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-bus
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Capitole
Gent
Vera
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:15
Hedon
Zwolle
G.C. De Zoerla
Westerlo
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
P60
Amstelveen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
donderdag 22 maart 2018
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
12:30
Lunchpauzeconcert Klara Gronet & Antoni Lichomanow
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lukas Batteau
EKKO, Utrecht
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
20:00
Kit Downes / Roedelius
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
KIEFF / OOO
Simplon, Groningen
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
20:15
Karsu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joost
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Derksen
Mezz, Breda
Johan
Cinetol, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Jellephant & the Phantoms / Twins
Paard, Den Haag
20:00
Jef Neve
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fratsen / The Ex
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Fleddy Melculy
Trix, Antwerpen
20:00
Feder
Reflektor, Liège
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
EUT
Mezz, Breda
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
19:00
Epic Mind
dB's, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eefje De Visser
De Kreun, Kortrijk
Donnerwetter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dik Belegd
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dead Brothers
Patronaat, Haarlem
20:00
De Keep an Eye Jazz Award
Bimhuis, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
Danny Vera
Het Klooster, Woerden
Daniel Docherty
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Clean Pete
Rotown, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
22:00
Bot
Merleyn, Nijmegen
20:00
Big Thief
Vera, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Podium Victorie, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Antoine Villoutreix
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amigos / TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Afterpartees
V11, Rotterdam
vrijdag 23 maart 2018
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium 't Beest, Goes
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Voltage
Gebr. De Nobel, Leiden
21:45
Tony Clifton
Paradiso, Amsterdam
22:30
Toby Beard & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Tim Knol
Tolhuistuin, Amsterdam
The Wild Romance
Q-bus, Leiden
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
20:00
The Pharcyde
Simplon, Groningen
The Kik - Hertaalt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Kelly Family
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
The Ex
Vera, Groningen
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:15
The Cool Quest
Hedon, Zwolle
The Bootleg Sixties
G.C. De Zoerla, Westerlo
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
20:00
Sunday at Eight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
20:00
Stef Bos - Kern
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
Ski Mask The Slump God
Tolhuistuin, Amsterdam
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roxeanne Hazes
P60, Amstelveen
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rosemary & Garlic
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rockaoke
Little Devil, Tilburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot