PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -660
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 mrt
De Helling
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Singer Theater
Laren
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
De Kreun
Kortrijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
dB's
Utrecht
Paard
Den Haag
1
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
Vera
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Mezz
Breda
1
Cinetol
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
Paleis 12
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
GC den Ichter
Opglabbeek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
1
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Cultura
Ede
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Mezz
Breda
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
V11
Rotterdam
1
1
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
1
vr 23 mrt
Theater Zinin
Nijverdal
Allemanswaard
Amerongen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Achterolmen
Maaseik
Fidei et Arti
Oudenbosch
BREStheater
Brielle

donderdag 22 maart 2018

Joost De Helling, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles Theaterhotel Almelo, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg Ogterop, Meppel
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Herman van Veen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lebbis - De Bovengrens Singer Theater, Laren
Johan Goossens - Vlam Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Danny Vera Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Venray, Venray
Eefje De Visser De Kreun, Kortrijk
Leonie Meijer - Bella Italia Theater De Lampegiet, Veenendaal
Chef'Special De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu Agora Theater Lelystad, Lelystad
12:30
Lunchpauzeconcert Klara Gronet & Antoni Lichomanow Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Epic Mind dB's, Utrecht
Foto Jellephant & the Phantoms / Twins
Jellephant & the Phantoms / Twins Paard, Den Haag
1
19:30
George van Houts - Kom Plot Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Amigos / TenTemPiés Paradiso, Amsterdam
20:00
Antoine Villoutreix Luxor Live, Arnhem
20:00
SQUAD: Bizzey, FamkeLouise, Equalz TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kit Downes / Roedelius Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Roxeanne Hazes Bibelot, Dordrecht
20:00
Michael McDonald Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Big Thief Vera, Groningen
20:00
Maaike Ouboter Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Keep an Eye Jazz Award Bimhuis, Amsterdam
Foto Johan Derksen
Johan Derksen Mezz, Breda
1
Johan Cinetol, Amsterdam
20:00
Dik Belegd Sugar Factory, Amsterdam
20:00
tUnE-yArDs Botanique, Brussel
20:00
Dead Brothers Patronaat, Haarlem
Foto Parov Stelar
Parov Stelar Paleis 12, Brussel
20:00
Fleddy Melculy Trix, Antwerpen
20:00
X Ambassadors Melkweg, Amsterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow GC den Ichter, Opglabbeek
20:00
Zonder verdoving De Meenthe, Steenwijk
20:00
Feder Reflektor, Liège
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
Foto Daniel Docherty
Daniel Docherty Paard, Den Haag
1
Rootsriders - Tribute2BobMarley De Vorstin, Hilversum
20:00
Ome Omar / Yung Felix Paradiso, Amsterdam
Rosemary & Garlic Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Wiley Beursschouwburg, Brussel
20:00
Triptides Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Clean Pete Rotown, Rotterdam
20:00
Phoenix Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jef Neve Luxor Live, Arnhem
20:00
Stef Bos - Kern Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Nits Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Barry Hay Flying V Formation Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Karsu Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017 Cultura, Ede
Foto Mario Batkovic
Mario Batkovic Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Meerpaal, Dronten
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nick & Simon Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen Meervaart, Amsterdam
20:30
Lukas Batteau EKKO, Utrecht
Foto EUT
EUT Mezz, Breda
1
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Fratsen / The Ex
Fratsen / The Ex Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Kenny B P60, Amstelveen
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Theater De Kolk, Assen
20:30
Op Sterk Water - Hotel De Harmonie, Leeuwarden
Foto Ida Nielsen Band
Ida Nielsen Band Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
The Garden Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater PePijn, Den Haag
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - Magie Posttheater, Arnhem
20:30
Kijkt u eveb mee? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rosemary & Garlic Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Foto Afterpartees
Afterpartees V11, Rotterdam
1
1
21:00
Rooie Waas Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:00
FAQ Festival Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Xing Popcore Bibelot, Dordrecht
21:30
KIEFF / OOO Simplon, Groningen
22:00
Bot Merleyn, Nijmegen
Foto Donnerwetter
Donnerwetter Paradiso, Amsterdam
1

vrijdag 23 maart 2018

Danny Vera Theater Zinin, Nijverdal
JW Roy Allemanswaard, Amerongen
Sanne Wallis de Vries - Gut Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Achterolmen, Maaseik
Jochen Otten - Troosten Fidei et Arti, Oudenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky BREStheater, Brielle
Pagina -660