Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Robuust
Middelburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Bosuil
Weert
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
21:00
Café Plantage
Leiden
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vorstin
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
DOOR
Dordrecht
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Theater De Kolk
Assen
Gebr. De Nobel
Leiden
NTGent
Gent
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Botanique
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
Manifesto
Hoorn
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Altstadt
Eindhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Zuiderkerk
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
donderdag 29 maart 2018
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Mezz, Breda
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
EUT
Patronaat, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Reazun + John Konatty (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Sean Christopher
Robuust, Middelburg
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Madlife
Volta, Amsterdam
21:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
The Animals
De Bosuil, Weert
21:00
Orgel Vreten
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
RUV
Metropool, Hengelo
21:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Kuenta i Tambu (KiT) + Joey le Soldat
Grounds, Rotterdam
21:00
Luka
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
21:15
The Bloody Beetroots
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
22:00
Splash!
Vorstin, Hilversum
vrijdag 30 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Eefje De Visser
Burgerweeshuis, Deventer
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
17:00
Camilla Blue
Concerto, Amsterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
19:00
Banner / Luka
DOOR, Dordrecht
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
Feeder
Melkweg, Amsterdam
19:30
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
20:00
The story of the Troubadour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Barock Project
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
20:00
Fleddy Melculy
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Kita Menari + BEAUX
Mezz, Breda
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Absynthe Minded
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
Persefone
Duycker, Hoofddorp
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
Aldous Harding
NTGent, Gent
20:00
Kamaal Willams
Bitterzoet, Amsterdam
James TW
De Oosterpoort, Groningen
20:00
JAGD / Yasmine
Sugar Factory, Amsterdam
Death Alley
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Mahalia
BIRD, Rotterdam
20:00
Gengahr
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:00
Anciients / Black Wizard
dB's, Utrecht
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
20:00
Fake Billy & The False Prophets + Spirit Valley
Estrado, Harderwijk
20:00
Banner / Luka
Bibelot, Dordrecht
De Likt
Mezz, Breda
The Animals
Manifesto, Hoorn
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
King King
P60, Amstelveen
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
20:00
Luwten
Fluor, Amersfoort
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Eefje Benning / Het Pergolesi Ens
Zuiderkerk, Amsterdam
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
20:15
Five Great Guitars
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven