Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
De Muze
Noordwijk
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Paard
Den Haag
23:00
Paard
Den Haag
Manifesto
Hoorn
20:30
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Musis
Arnhem
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Grounds
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Grenswerk
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Café De Branding
Katwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
Willemeen
Arnhem
22:00
Chez
Marknesse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Hedon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
De Vasim
Nijmegen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Pesthuyspodium
Maastricht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Pllek
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 30 maart 2018
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Orgel Vreten
Vera, Groningen
Paradi50 Hiphop
Paradiso, Amsterdam
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi
Grootcafé de Swetser, Drachten
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Persefone
Duycker, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
20:30
Popa Chubby
Gigant, Apeldoorn
20:00
Premium
The Jack, Eindhoven
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ríanta
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
The Animals
Manifesto, Hoorn
20:30
The Bluebirds
013, Tilburg
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:30
The Guilt + Le Prince Harry
LOLA050, Groningen
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The story of the Troubadour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Turbans
Grounds, Rotterdam
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:30
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Grenswerk, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
22:00
Yumm Yumm 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zaterdag 31 maart 2018
20:00
3J'S
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Ace Tee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Bibelot, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
23:45
Antenna / Lucas / Marsman
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Back to Blondie
Café De Branding, Katwijk
20:30
Barock Project
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Black Acid / Leafs
Paard, Den Haag
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
22:00
Brooklyn / Justice Toch / Latifah
Chez, Marknesse
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Drift Paasnacht
De Vasim, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Jaded Heart
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Jairzinho / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
JazzLab Session: Do your thing!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Joan Osborne
Corneel, Lelystad
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch