PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -657
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 mrt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
Manifesto
Hoorn
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
NTGent
Gent
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Skatecafe
Amsterdam
1
3
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Fluor
Amersfoort
Altstadt
Eindhoven
1
3
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
EKKO
Utrecht
1
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
So What!
Gouda
22:00
Club Fix
Tilburg
22:00
The Cave
Amsterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Lucky
Rijssen
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
23:00
Little Devil
Tilburg
za 31 mrt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Pand
Gorinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Klein Theater
Dinxperlo
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Domijnen
Sittard
Het Veur Theater
Leidschendam
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Veste
Delft
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

vrijdag 30 maart 2018

20:00
Absynthe Minded Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Maan Hedon, Zwolle
Foto The Animals
The Animals Manifesto, Hoorn
1
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Aldous Harding
Aldous Harding NTGent, Gent
1
20:00
James TW De Oosterpoort, Groningen
Foto The Nits
The Nits Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
20:00
Persefone Duycker, Hoofddorp
1
20:00
Newmoon + Teen Creeps + Sunflower M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Walk The Moon Botanique, Brussel
20:00
Fleddy Melculy Muziekodroom, Hasselt
Foto Death Alley
Death Alley Skatecafe, Amsterdam
1
3
20:00
Prince Tribute Band Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Paradi50 Hiphop
Paradi50 Hiphop Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Charles Darwin Selection Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Luwten Fluor, Amersfoort
Foto Lakshmi
Lakshmi Altstadt, Eindhoven
1
3
20:00
Kita Menari + BEAUX Mezz, Breda
Foto De Likt
De Likt Mezz, Breda
1
20:00
Joan Osborne Het Bolwerk, Sneek
20:15
Five Great Guitars Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away C.C. De Pas, Heesch
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard Paard, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Meervaart, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Percossa - BAM! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steve Forbert TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Karsu De Doelen, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water - Hotel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Spant!, Bussum
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Zaantheater, Zaandam
20:30
Bitch 'n' Monk / Mark Haanstra / Oene van Geel Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Bluebirds 013, Tilburg
Foto Ultimate Eagles
Ultimate Eagles Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Ríanta De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fresku / Mocromaniac Metropool, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison Grenswerk, Venlo
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Popa Chubby Gigant, Apeldoorn
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Game Musis, Arnhem
20:30
Tijd voor een trio Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Guilt + Le Prince Harry LOLA050, Groningen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Ludens, Voorburg
20:30
Claw Boys Claw Doornroosje, Nijmegen
Foto Ana Popovic
Ana Popovic Groene Engel, Oss
1
20:30
The Rubens Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly P3, Purmerend
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Afterpartees
Afterpartees EKKO, Utrecht
1
21:00
Orgel Vreten Vera, Groningen
21:00
New Kingston Bibelot, Dordrecht
21:00
Idaly Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Broken Brass Ensemble Hedon, Zwolle
21:00
Rilan & The Bombardiers Simplon, Groningen
21:00
Evil Empire Orchestra Luxor Live, Arnhem
21:00
The Turbans Grounds, Rotterdam
21:00
Mydy Rabycad Simplon, Groningen
21:00
Kubilay Kaya Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Idaly Stroomhuis, Eindhoven
21:30
Huxley / The Grand East So What!, Gouda
Gruppo Sportivo So What!, Gouda
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio Club Fix, Tilburg
22:00
Bep / Dowzer / Vektors The Cave, Amsterdam
22:00
Yumm Yumm 18+ DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Niekse Merleyn, Nijmegen
1
22:30
Charlie and the Bluescats Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda Lucky, Rijssen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Paard, Den Haag
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi Grootcafé de Swetser, Drachten
23:00
Disturbance Little Devil, Tilburg

zaterdag 31 maart 2018

Foto Paul de Munnik
Paul de Munnik Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto The Kik - Hertaalt
The Kik - Hertaalt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
The Bootleg Sixties Schouwburg de Lawei, Drachten
Soundos - Niets te verliezen Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Klein Theater, Dinxperlo
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Blauwe Kei, Veghel
Cameretten - Finalistentournee 2017 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan! Stadshoftheater Vianen, Vianen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters De Domijnen, Sittard
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Veur Theater, Leidschendam
Speelman & Speelman - Het moet eruit Drommedaris, Enkhuizen
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot Theater de Beun, Heiloo
Herman van Veen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Belgica, Dendermonde
JW Roy Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -657