Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Mezz
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Club27
Edegem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Cleopatra
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
013
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Hof 88
Almelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
P60
Amstelveen
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
dinsdag 27 maart 2018
19:00
Mahalia
Melkweg, Amsterdam
19:30
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
PechaKucha Night Breda #27
Mezz, Breda
19:45
Amy Shark
TivoliVredenburg, Utrecht
Editors
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bearcubs
Trix, Antwerpen
20:00
Pat Mastelotto / Stick Men
Melkweg, Amsterdam
20:00
7 Layers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jasper Erkens
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Absynthe Minded
Club27, Edegem
20:00
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mr. Knowhow
Cleopatra, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Franca Treur / Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Matangi Kwartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
YES
013, Tilburg
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
STUFF.
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
woensdag 28 maart 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
The Bootleg Sixties
Scheldetheater, Terneuzen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
You Are Part Of This Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Birgit Schuurman
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Afrika Bambaataa
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Brentsleng
P60, Amstelveen
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popa Chubby Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Garden City Movement
Paradiso, Amsterdam
20:00
Feeder
De Kreun, Kortrijk
20:00
YES
De Roma, Antwerpen
20:00
Lower Than Atlantis
Melkweg, Amsterdam
20:00
Inferno / IXXI
dB's, Utrecht
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Marutyri – CD Presentatie
Paard, Den Haag
20:00
Marutyri
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Piano Day
Luxor Live, Arnhem
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Joan Osborne
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jon and Roy + Thomas Oliver
De Zwerver, Oostende
20:30
The Echo Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bahamas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Omnia - Celtic World
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Hip Bone Slim (UK)
't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
Vera, Groningen
22:00
Wyvern Lingo
Paradiso, Amsterdam
22:00
J R&B
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
donderdag 29 maart 2018
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal