Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Munttheater
Weert
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Zaal Thijssen
Vlierden
dB's
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Pllek
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Helling
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
Luxor Live
Arnhem
Den heuvel
Alphen
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Q-bus
Leiden
18:30
P60
Amstelveen
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Sugar Factory
Amsterdam
013
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Dok6
Panningen
20:00
ACU
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Helling
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paard
Den Haag
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Grenswerk
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Atak
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
donderdag 06 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:00
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Warhaus
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tigre Blanco
Munttheater, Weert
21:00
The Glücks
Cul de Sac, Tilburg
The Exploited
Zaal Thijssen, Vlierden
The Bellfuries
dB's, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Spinvis
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
Pllek Live Stage
Pllek, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Percossa
Cultura, Ede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
Paul de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Nirvana door Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Markant Uden, Uden
Nathan Bell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Patronaat, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Mister and Mississippi
De Helling, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater de Kom, Nieuwegein
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lisa Hannigan
Botanique, Brussel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Lakshmi
Luxor Live, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
21:00
Kingsdown (USA)
Winston, Amsterdam
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Joris Teepe The Message of Jazz
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joris Posthumus Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
20:30
I Am Oak / Pitou
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Hiphop Saved My Life #3
EKKO, Utrecht
20:15
Her Majesty
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
Havok
013, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Groenland
Melkweg, Amsterdam
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
20:00
Discover Berget Lewis
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
De Nachtdienst
Melkweg, Amsterdam
22:00
Daymé Arocena
Paradiso, Amsterdam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
CineCity, Vlissingen
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
CUT_
De Helling, Utrecht
21:00
Christon
V11, Rotterdam
20:30
Chocolat
Patronaat, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bløf
Paard, Den Haag
Bas van Lier 3 - Groove or Dare
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Bargou 08
Vera, Groningen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Sneek, Sneek
vrijdag 07 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Wipneus en Pim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
Wende Snijders
Orpheus, Apeldoorn
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:30
United Voices Of Rock
Atak, Enschede
Typhoon - Moro Lobi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tribute2BobMarley
P60, Amstelveen