PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -655
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 28 mrt
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
do 29 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Zandloper
Wemmel
Markant Uden
Uden
1
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Vera
Groningen
1
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
19:15
Bibelot
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
P60
Amstelveen
1
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
The Loft
Amsterdam
Cul de Sac
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Mezz
Breda
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Robuust
Middelburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam

woensdag 28 maart 2018

20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Zonder verdoving Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bahamas Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Jon and Roy + Thomas Oliver De Zwerver, Oostende
20:30
The Echo Collective TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Omnia - Celtic World Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Hip Bone Slim (UK) 't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek Vera, Groningen
22:00
Wyvern Lingo Paradiso, Amsterdam
22:00
J R&B Paddy O'Ryan, Leeuwarden

donderdag 29 maart 2018

Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater aan de Schie, Schiedam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Kameleon Theater de Hofnar, Valkenswaard
Trijntje Oosterhuis Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Zandloper, Wemmel
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Markant Uden, Uden
1
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Zinin, Nijverdal
The Bootleg Sixties Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Vera, Groningen
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Ogterop, Meppel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Chassé Theater, Breda
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchpauzeconcert Saxofoonensemble CvA Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Frei.Wild Metropool Enschede, Enschede
19:00
SKILZZ // KEVIN Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Anne-Marie
Anne-Marie Melkweg, Amsterdam
1
19:00
philharmonie zuidnederland: Matthäus-Passion Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
19:15
50 jaar Bibelot Bibelot, Dordrecht
19:30
Muffdriver / Oskoed Slotters Paard, Den Haag
Foto Joost
Joost Rotown, Rotterdam
1
20:00
Fleddy Melculy Vooruit, Gent
20:00
Nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mahalia Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vive La Fête Luxor Live, Arnhem
Aldous Harding Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Mydy Rabycad Luxor Live, Arnhem
20:00
Kruidkoek Hedon, Zwolle
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Maaike Ouboter Chassé Theater, Breda
20:00
Invitation to the Sound of Earth & Fire Paard, Den Haag
1
20:00
Suzan & Freek DeLaMar, Amsterdam
20:00
My Baby / Jungle By Night / Ronnie Flex & Deuxperience Band Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob en Emiel- Blow me away De Meenthe, Steenwijk
20:00
Walk The Moon Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Radio Mortale Live Sugar Factory, Amsterdam
Foto Spinvis
Spinvis P60, Amstelveen
1
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jamai - albumpresentatie The Loft, Amsterdam
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today Cul de Sac, Tilburg
20:00
Frank Boeijen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Joep Pelt Iduna, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Camille Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bahamas Botanique, Brussel
20:15
Prince Tribute Band Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Meervaart, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern Schouwburg Venray, Venray
20:15
Vreemde Kostgangers De Harmonie, Leeuwarden
20:15
De Likt Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Van Boudewijn de Groot tot Lil' Kleine Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley Mezz, Breda
Foto Popa Chubby
Popa Chubby Podium Victorie, Alkmaar
1
20:30
Madlife Volta, Amsterdam
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sean Christopher Robuust, Middelburg
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem De Kleine Willem, Enschede
20:30
Reazun + John Konatty (album release) EKKO, Utrecht
20:30
Comedy Night! Hedon, Zwolle
20:30
Carte Blanche: Andy Moor Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Temperance Movement De Zwerver, Oostende
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
EUT Patronaat, Haarlem
21:00
Kuenta i Tambu (KiT) + Joey le Soldat Grounds, Rotterdam
21:00
Niekse 't Nonnetje, Amersfoort
1
21:00
Jon and Roy Bitterzoet, Amsterdam
Pagina -655