Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Charlatan
Gent
Vooruit
Gent
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Duycker
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Corneel
Lelystad
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
AINSI
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Zwerver
Oostende
17:00
De Zwerver
Oostende
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
21:00
OJC Comeet
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
16:00
Molen De Ster
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 08 april 2017
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:00
DJ Dyna
Paard, Den Haag
Pavlov's Dog
Paard, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
WeaaH
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Exploited
Iduna, Drachten
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
Batmobile
Altstadt, Eindhoven
SFB
Effenaar, Eindhoven
20:15
Nirvana door Zapp4
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Metal Oet Twente
Atak, Enschede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wende Snijders
De Kleine Willem, Enschede
21:00
The Skyblasters
Charlatan, Gent
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
21:00
Elvis Depressedly / TV Girl
Vera, Groningen
20:30
De Wereldband SLAPSTICK
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anna Rune
Simplon, Groningen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
20:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniel Lohues - Moi
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
22:00
LIVE: T-99
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Expendables
Metropool, Hengelo
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
22:00
Nachtzuster - first edition
Duycker, Hoofddorp
Miss Montreal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Metal Manifesto - Anger Machine / Infantry / Onkt
Manifesto, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Jan & Anny / Jan Keizer / Jan Keizer & Anny Schilder / Jan Keizer en A
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Toontje Lager
Corneel, Lelystad
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Koningshof, Maassluis
20:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
Dr. Lektroluv
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Karsu
Schouwburg Rex, Mol
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
STAVAST
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Okkultokrati
Merleyn, Nijmegen
Delain
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
17:00
Opening The Crystal Ship
De Zwerver, Oostende
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
The Atomic 4 + Hi-Tombs + Kees van Bemmel Rockabilly Trio
Groene Engel, Oss
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Dok6, Panningen
20:15
Discover Berget Lewis
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Her Majesty
Hoftheater, Raalte
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
UNDERGROUNDS #3: King Ayisoba + ZEA
Grounds, Rotterdam
20:30
Benny Golson Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Big Dez
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Dijk
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Alcatrazz
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:15
The Doors in Concert
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Nachtschade
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Erik Ankoné / Herman Brock Jr. / Blue Grass Boogiemen / The Royal Hill
Het Bolwerk, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
21:00
Mooi Wark
OJC Comeet, Someren
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathan Bell
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
21:00
Anarchos
Little Devil, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Shirma Rouse & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:00
Hats off to Led Zeppelin
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Diep in de Groef Speciaal: 25 years of house met Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
16:00
Sem Seiffert
Molen De Ster, Utrecht
15:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
EKKO, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel