PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -654
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 apr
Groene Engel
Oss
3
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
1
21:00
So What!
Gouda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:30
JJ Music House
Zoetermeer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paard
Den Haag
za 08 apr
Theater Aan de Slinger
Houten
Posthuis Theater
Heerenveen
Theaters Tilburg
Tilburg
C.C. De Kinkel
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Corneel
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
Vooruit
Gent
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Xinix
Nieuwendijk
C.C. Myllesweerd
Mill
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Stringe
Vichte
Posttheater
Arnhem
Den Bolder
Waspik
15:00
EKKO
Utrecht
16:00
Molen De Ster
Utrecht
17:00
De Zwerver
Oostende
Iduna
Drachten
1
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Pakhuis de Zwijger
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Mezz
Breda
20:00
013
Tilburg
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Atak
Enschede
1
Paard
Den Haag
2
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Stenge
Heinkenszand

vrijdag 07 april 2017

Foto Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant
Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant Groene Engel, Oss
3
20:30
Helm Op / Sheverine / Uncle Harry De Bosuil, Weert
20:30
Kraak & Smaak Vera, Groningen
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Doornroosje, Nijmegen
1
21:00
Gosto + Diouff So What!, Gouda
21:00
The Naked Sweat Drips + The Liquid Machine Luxor Live, Arnhem
21:00
STAVAST Bibelot, Dordrecht
21:00
The Rolling Stones Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Lookapony + Abdomen Het Bolwerk, Sneek
21:30
Wipneus en Pim Gebouw T, Bergen op Zoom
21:30
Maid of Iron JJ Music House, Zoetermeer
22:00
Crow's Feet Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Noisia Invites: Noisia / Foreign Beggars / Shades / The Upbeats Melkweg, Amsterdam
22:00
Psyfeaks Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Red Axes / Reza Athar Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Paard, Den Haag

zaterdag 08 april 2017

Lucky Fonz III - Superlekker Theater Aan de Slinger, Houten
Daniel Lohues - Moi Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf Theaters Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour C.C. De Kinkel, Bemmel
Mike Boddé - De Geurige Man De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Sneek, Sneek
Toontje Lager Corneel, Lelystad
Pieter Derks - Spot Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Blauwe Kei, Veghel
Karin Bloemen - Volle Bloei De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Venray, Venray
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Vooruit, Gent
Daniël Arends - De Afterparty Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
STAVAST Xinix, Nieuwendijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen C.C. Myllesweerd, Mill
Micha Wertheim - Iemand Anders Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset C.C. De Stringe, Vichte
Jochen Otten Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Den Bolder, Waspik
15:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest EKKO, Utrecht
16:00
Sem Seiffert Molen De Ster, Utrecht
17:00
Opening The Crystal Ship De Zwerver, Oostende
Foto The Exploited
The Exploited Iduna, Drachten
1
19:00
Def Americans De Bosuil, Weert
19:30
L.A. Salami Paradiso, Amsterdam
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions Paradiso, Amsterdam
19:30
Jan & Anny / Jan Keizer / Jan Keizer & Anny Schilder / Jan Keizer en A Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Amariszi / Kasba / Ot Azoj / Zorita Pakhuis de Zwijger, Amsterdam
19:30
Eurovision In Concert 2017 Melkweg, Amsterdam
20:00
DJ Dyna Paard, Den Haag
20:00
The Pilgrims Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
20:00
Shirma Rouse & Jazz Orchestra of the Concertgebouw 013, Tilburg
20:00
Roots Riders De Bonte Wever, Assen
20:00
Diesel Boerderij, Zoetermeer
20:00
Instant Karma De Zwerver, Oostende
20:00
Edwin Evers Band - theatertour (reprise) De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Racoon Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Clowns (AUS) / Camp High Gain / Sweet Empire Winston, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Wilminktheater, Enschede
20:00
The Expendables Metropool, Hengelo
20:00
Big Dez Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Götterdämmerung + Xtort Willemeen, Arnhem
20:00
Isaiah Rashad Melkweg, Amsterdam
1
Foto Yung Internet
Yung Internet Patronaat, Haarlem
1
20:00
Metal Manifesto - Anger Machine / Infantry / Onkt Manifesto, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater RhederArt, Dieren
Golden Earring Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hats off to Led Zeppelin DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:00
Wende Snijders De Kleine Willem, Enschede
Foto De Dijk
De Dijk Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1
20:00
Waylon De Vorstin, Hilversum
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dr. Lektroluv Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan Parkgebouw, Rijssen
20:00
Lucas Hamming De Helling, Utrecht
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Anna Rune Simplon, Groningen
20:00
Metal Oet Twente Atak, Enschede
1
Foto Pavlov's Dog
Pavlov's Dog Paard, Den Haag
2
20:00
Anne-Lie Persson Nijend 24, Anderen
20:00
Frank Boeijen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Erik Ankoné / Herman Brock Jr. / Blue Grass Boogiemen / The Royal Hill Het Bolwerk, Sneek
20:15
Sven Ratzke - STARMAN Flint, Amersfoort
20:15
The Doors in Concert Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk! Cultura, Ede
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017 Dok6, Panningen
20:15
Karsu Schouwburg Rex, Mol
20:15
Tangarine Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Discover Berget Lewis Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Stenge, Heinkenszand
Pagina -654