PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -653
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 apr
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Simplon
Groningen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Iduna
Drachten
Vondelkerk
Amsterdam
1
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Vera
Groningen
21:00
De X
Leiden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:15
P3
Purmerend
22:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
22:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
za 07 apr
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater de Mythe
Goes
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Klameare
Workum
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Speeldoos
Baarn
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Den Herd
Bladel
Silverdome
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Vorstin
Hilversum
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Molen De Ster
Utrecht

vrijdag 06 april 2018

20:00
The Secret Sisters Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Frank Boeijen Vooruit, Gent
20:15
Nick & Simon Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mike Massé Effenaar, Eindhoven
20:15
Symphonic Rock Night Band Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Prince Tribute Band Het Kielzog, Hoogezand
20:15
The Kik - Hertaalt De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
33+ Dance Party Beauforthuis, Austerlitz
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Hedon, Zwolle
1
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sheesham & Lotus & ‘Son Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Piepschuim van Beresteyn, Veendam
20:15
Frans Bauer TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Karsu Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT Cultura, Ede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Diligentia, Den Haag
20:30
Jadis Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ruben Hein Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE Theater PePijn, Den Haag
20:30
Brett Dennen Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. De Kei, Reusel
20:30
Beatrice van der Poel De Roode Bioscoop, Amsterdam
Foto JAGD / Yasmine
JAGD / Yasmine Simplon, Groningen
1
20:30
Jodymoon - All is Waiting Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Colin Vallon Trio Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Def Americans Iduna, Drachten
Foto Anna Ternheim
Anna Ternheim Vondelkerk, Amsterdam
1
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Brightt De Spot, Middelburg
20:30
Broken Brass Ensemble Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
James Holden & The Animal Spirits Paradiso, Amsterdam
Foto The Orielles
The Orielles Sugar Factory, Amsterdam
1
20:30
Tangarine Molen De Ster, Utrecht
21:00
Steffen Morrison Hedon, Zwolle
21:00
Niko Café Wilhelmina, Eindhoven
Foto Yung Nnelg
Yung Nnelg Rotown, Rotterdam
1
21:00
Sleaford Mods Vera, Groningen
21:00
Stella Chiweshe De X, Leiden
21:00
Fleetwood Mac: Their Incredible Story - a tribute by The Cosmic Carniv Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Mani Orrason Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Rosemary & Garlic Corneel, Lelystad
21:00
Mise en Scene LOLA050, Groningen
21:00
Pip Blom + Apneu V11, Rotterdam
21:00
Wwwater M.C. Cactus, Sint-Andries
21:00
Electric Company / PEER Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Will Varley Luxor Live, Arnhem
21:00
De Materie Café Trianon, Nijmegen
21:00
Fleddy Melculy Metropool, Hengelo
21:15
Clearwater Creedence Revival P3, Purmerend
22:00
J R&B Cafe De Pijpenla, Harlingen
22:00
Arp Frique / Dansé Dansé Soundsystem Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
22:00
Irreversible Entanglements Merleyn, Nijmegen
22:15
Evil Empire Orchestra Paradiso, Amsterdam
22:30
Jacky & the Johnny Bernhard Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
David 'Ram Jam' Rodigan 013, Tilburg
23:00
Comrade Winston / Paula Temple / Zadig Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Dinosaur Truckers Iduna, Drachten
Bondax presents Recur Melkweg, Amsterdam
23:45
Amir Alexander + Patrice Scott Sugar Factory, Amsterdam

zaterdag 07 april 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Blankenberge, Blankenberge
The Kik - Hertaalt Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. De Klameare, Workum
Claudia de Breij - Nu Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel De Maaspoort, Venlo
Vreemde Kostgangers Chassé Theater, Breda
Saman Amini Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Den Herd, Bladel
Samantha Steenwijk Silverdome, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan! Chassé Theater, Breda
Trijntje Oosterhuis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniel Lohues Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schuur, Zevenbergen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Hein De Vorstin, Hilversum
The Bootleg Sixties Agnietenhof, Tiel
Jeroen Zijlstra - Waterman Bon theater, Medemblik
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
JW Roy Theater 't Onderdak, Sassenheim
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg de Lawei, Drachten
William Boeva - Reset C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
11:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
14:30
Wereld Romadag Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Caféconcert met Erik van der Endt Molen De Ster, Utrecht
Pagina -653