Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Mezz
Breda
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Tor
Enschede
21:00
OT301
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:45
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
De Zwerver
Oostende
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Kwartier
Stolwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Paradiso
Amsterdam
JVC De Schuit
Katwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Ethias Arena
Hasselt
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Philharmonie Haarlem
Haarlem
14:00
De Perifeer
Deventer
16:00
Timboektoe
Velsen-Noord
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Ahoy
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Meester
Almere
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Café Miles
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Atak
Enschede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 14 april 2017
21:00
Petter Carlsen
So What!, Gouda
21:00
STAVAST
Vera, Groningen
21:00
The Homesick
V11, Rotterdam
Sue the Night
Rotown, Rotterdam
21:00
Barrelhouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
My Baby + support
De Zwerver, Oostende
21:00
Lakshmi in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
Russkaja
Manifesto, Hoorn
21:00
Jaya The Cat
Altstadt, Eindhoven
21:00
Midas
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Ashes Of Many
Luxor Live, Arnhem
21:00
Crying Boys Cafe
De Spot, Middelburg
21:00
Marc O'Reilly + MAYÍN
Grounds, Rotterdam
21:00
Martin Buttrich
Patronaat, Haarlem
21:00
Supertrap
Bibelot, Dordrecht
21:00
Nouveau Vélo
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Covernant
Little Devil, Tilburg
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
De Tor, Enschede
21:00
Magnetix / zZz
OT301, Amsterdam
Floyd Matters - A Tribute to Pink Floyd
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:45
MoreMusic!: Broeder Dieleman + Miaux
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Sef
Merleyn, Nijmegen
22:00
Jan de Bruijn Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
zaterdag 15 april 2017
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
3JS - U2, The Joshua Tree
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
President
Paradiso, Amsterdam
Indian Askin
JVC De Schuit, Katwijk
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
The Doors in Concert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Dijk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck
De Perifeer, Deventer
16:00
Rachèl Louise
Timboektoe, Velsen-Noord
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag
Sticky Fingers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
Her Majesty
Paard, Den Haag
Wende Snijders
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Scheldetheater, Terneuzen
DJ Paul Elstak
Ahoy, Rotterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
The Grand East
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman
Neushoorn, Leeuwarden
Pain Of Salvation
Gebr. De Nobel, Leiden
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Mezz, Breda
20:00
Rag'n'Bone Man
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army
Nieuwe Nor, Heerlen
Bløf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
LIVE: Rumbones + Sick Pistons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Petter Carlsen
Simplon, Groningen
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
20:00
Rafet El Roman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
LP
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
XIXA
Muziekgieterij, Maastricht
Racoon
Metropool, Hengelo
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Knarsetand
Atak, Enschede
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
20:00
SX
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Yung Internet
Simplon, Groningen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam