Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Lab 111
Amsterdam
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Grenswerk
Venlo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
dinsdag 10 april 2018
Nilüfer Yanya
Paradiso, Amsterdam
George Ezra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 april 2018
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
Trijntje Oosterhuis
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nouveau Vélo
ACU, Utrecht
20:15
Ruben Hein
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Clouseau
013, Tilburg
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bootleg Sixties
Theater De Willem, Papendrecht
Lewsberg / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
Grandbrothers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Daniel Lohues
Schouwburg Het Park, Hoorn
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hannes Minnaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Van Jets
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
HIT Finale singer-songwriter
Patronaat, Haarlem
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Vera, Groningen
20:30
Romain Virgo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Prince Tribute Band
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater De Omval, Diemen
21:00
The Pine Box Boys
Burgerweeshuis, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Taylor Bennett
Botanique, Brussel
20:00
Pierre Lapointe
La Madeleine, Brussel
20:00
Marlon Williams
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Macklemore
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Jan Akkerman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Stef Bos - Kern
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Fickle Friends
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Nozuka
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tommy Got Waxed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rockin'Roulette
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jamie Stewart
Lab 111, Amsterdam
20:00
Concertovaliante Barokensemble
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Cunninlynguists
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Foxxes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sunflower Bean
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
En Vogue
Melkweg, Amsterdam
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 12 april 2018
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
Trijntje Oosterhuis
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
Waylon
Grenswerk, Venlo
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nana Adjoa
EKKO, Utrecht
20:30
Session Americana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ramme en Nasse met Video Store / Zero Zero Zero
dB's, Utrecht
Claw Boys Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bökkers
De Helling, Utrecht
The Colorist feat. Lisa Hannigan
TivoliVredenburg, Utrecht
HAEVN
013, Tilburg
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
19:30
Nouveau Vélo
Hall Of Fame, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Tusky
V11, Rotterdam
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
ANBU / Flonti Stacks / Idaly
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruben Hein
Doornroosje, Nijmegen