Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DE Studio
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kavka
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Capitole
Gent
Paard
Den Haag
BIRD
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Vorst Nationaal
Brussel
LOLA050
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
LantarenVenster
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nosta
Opwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Vooruit
Gent
Posthuis Theater
Heerenveen
Dok6
Panningen
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
De Kreun
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
woensdag 11 maart 2020
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Het Zesde Metaal
DE Studio, Antwerpen
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Hyphen Hyphen
Melkweg, Amsterdam
20:00
I Muvrini
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cpunt Theater, Hoofddorp
JPEGMAFIA
Kavka, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
King Promise
Melkweg, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
La Voie De Johnny
Koninklijk Circus, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Morcheeba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE
Goudse Schouwburg, Gouda
Oh Wonder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
On Stage With Front 242 - Wilde Westen
De Kreun, Kortrijk
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Opera Melancholica
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:00
Queen The Music
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Richie Ramone
Metropool Enschede, Enschede
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ruth Jacott
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stef Bos - Tijd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
The Soul Preacher
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Dik Hout
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
VOF De Kunst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Capitole, Gent
Young Gun Silver Fox
Paard, Den Haag
Yung Nnelg
BIRD, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Musis, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Amsterdam Klezmer Band
Theater de Bussel, Oosterhout
An Evening With Whitney
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Avi On Fire
Paradiso, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bob Reynolds Group
Junushoff Theater, Wageningen
Bohren & Der Club Of Gore
Paradiso, Amsterdam
Born Of Osiris / Volumes
Patronaat, Haarlem
Boulevard des Airs
Vorst Nationaal, Brussel
Calligraphy
LOLA050, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Danny Vera - The Lone Stranger
Munttheater, Weert
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Mens
Nosta, Opwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Do - Mijn Kleine Huis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Doka Live | Golden Boy + Voidfare
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Dominic Seldis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dorona Alberti
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dub FX
Vooruit, Gent
Dutch Eagles
Posthuis Theater, Heerenveen
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Forever Amy
Metropool, Hengelo
Frans Bauer - Live in Concert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku
Chassé Theater, Breda
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Glints
Melkweg, Amsterdam
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Hadewych Doet De Dames
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Handsome Poets
Kantine Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Nieuwe Kolk, Assen