Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Het spectrum
Schijndel
19:30
Het spectrum
Schijndel
21:30
Het spectrum
Schijndel
20:00
Dynamo
Eindhoven
Paard
Den Haag
De Helling
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kurhaus
Den Haag
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:45
Doornroosje
Nijmegen
Botanique
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Deurne
Deurne
21:30
Munttheater
Weert
19:00
Munttheater
Weert
21:00
Burgerhaven
Deventer
Metropool
Hengelo
C.C. De Werft
Geel
19:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
Corneel
Lelystad
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
De Molenberg
Delfzijl
21:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Spant!
Bussum
Theater de Huiskamer
Weert
Studio 21
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Corneel
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
ATLAS Theater
Emmen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Patronaat
Haarlem
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Machinefabriek
Coevorden
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
19:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
MECC
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
21:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 11 december 2020
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Het spectrum, Schijndel
19:30
Ed Struijlaart
Het spectrum, Schijndel
21:30
Ed Struijlaart
Het spectrum, Schijndel
20:00
Dynamo Unplugged: Jason Waterfalls + Windup Space
Dynamo, Eindhoven
Dubioza Kolektiv
Paard, Den Haag
Dool
De Helling, Utrecht
Dolly Dots - Sisters on Tour
ATLAS Theater, Emmen
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Kennemer Theater, Beverwijk
Di-rect - Live Stream
Kurhaus, Den Haag
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
DeLange
Doornroosje, Nijmegen
21:45
DeLange
Doornroosje, Nijmegen
Daði Freyr
Botanique, Brussel
Daredevils
Neushoorn, Leeuwarden
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:30
Clean Pete Kerst Lab
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Clean Pete kerst lab
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Munttheater, Weert
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Munttheater, Weert
21:00
Boogie Monster
Burgerhaven, Deventer
Bökkers
Metropool, Hengelo
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Apocalyptica / Epica
AFAS Live, Amsterdam
Anvil
Corneel, Lelystad
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Ancora - Wind in de Zeilen
De Molenberg, Delfzijl
21:15
Ancora - Wind in de Zeilen
De Molenberg, Delfzijl
19:30
3J'S - Acoustic Christmas
De Meenthe, Steenwijk
21:30
3J'S - Acoustic Christmas
De Meenthe, Steenwijk
zaterdag 12 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waylon
P3, Purmerend
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Violet's Tale
Poppodium Volt, Sittard
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Typhoon
Studio 21, Hilversum
Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
The Wanderer
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
The Sessions: Darlyn (duo)
Effenaar, Eindhoven
19:15
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Lochem, Lochem
The Doors in Concert
Corneel, Lelystad
The Dire Straits Experience
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
van Beresteyn, Veendam
21:30
The Best of the Carpenters
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
The Best of the Carpenters
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
21:00
The Best of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ten Times A Million
Patronaat, Haarlem
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
SYA - A Bright Starry Night
De Machinefabriek, Coevorden
17:00
Subterranean Street Society
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Spill Gold
Melkweg, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Sister Luck
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
School Is Cool
EKKO, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
19:30
Ruwhel
Capsloc, Capelle aan den IJssel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Robin Kester/ Naked Song
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rob de Nijs
MECC, Maastricht
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Once
Effenaar, Eindhoven
Ocobar - On the Road Again
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
21:30
New Cool Collective Speakeasy
Het Bolwerk, Sneek
20:00
New Cool Collective Speakeasy
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
Naked Song Walk Along
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven