Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Figi Theater
Zeist
21:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
Hoftheater
Raalte
21:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Orpheus
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
De Pul
Uden
Theater De Lievekamp
Oss
Botanique
Brussel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Dok6
Panningen
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
The College Hotel
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paleis 12
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Vooruit
Gent
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Patronaat
Haarlem
Spirit of 66
Verviers
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:45
dB's
Utrecht
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Dok6
Panningen
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
11:00
Chassé Theater
Breda
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
13:00
Wilminktheater
Enschede
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
Chassé Theater
Breda
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:45
dB's
Utrecht
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 04 december 2020
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Warmduscher
Paradiso, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
22:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
S10
Doornroosje, Nijmegen
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 05 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Both Kids - Elia Rose
Botanique, Brussel
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
14:30
'Walk The Line': Verassingstour
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Mrs Hips
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lewis OfMan
Melkweg, Amsterdam
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
Fritz Kalkbrenner - True Colours Tour
013, Tilburg
Voltage
Luxor Live, Arnhem
Elia Rose
Botanique, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fresku
Paard, Den Haag
20:00
Sorry
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stray Train
De Bosuil, Weert
20:00
Bökkers
Manifesto, Hoorn
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
Bo Saris
The College Hotel, Amsterdam
20:00
YIN YIN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Vitaa & Slimane
Paleis 12, Brussel
Joe Mullen & band
Kursaal Oostende, Oostende
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
Lime Cordiale
Ancienne Belgique (AB), Brussel
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
Piaf ! The Show
La Madeleine, Brussel
Juana Molina
Vooruit, Gent
Dirk
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brasero
Spirit of 66, Verviers
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:30
Niels Broos
Patronaat, Haarlem
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:45
Subterranean Street Society
dB's, Utrecht
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
21:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
LIVE: The Lucifer Principle + Icons of Brutality
Muziekcafé Helmond, Helmond
zondag 06 december 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
11:00
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
13:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Wilminktheater, Enschede
13:00
'Walk THe Line': Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
14:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Hans Vandenburg
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Dutch String Collective - Schubert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:45
The Show Must Go ONline met Officium Triste
dB's, Utrecht
16:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten