PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -64
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 dec
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
BREStheater
Brielle
21:00
Burgerhaven
Deventer
Kurhaus
Den Haag
1
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Blauwe Kei
Veghel
21:15
De Molenberg
Delfzijl
Theaters Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Het spectrum
Schijndel
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater Sneek
Sneek
Paard
Den Haag
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Vera
Groningen
21:30
Het spectrum
Schijndel
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Cacaofabriek
Helmond
21:45
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
za 12 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Deurne
Deurne
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Jan van Besouw
Goirle
De Machinefabriek
Coevorden
Hoftheater
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kik
Elst
Posttheater
Arnhem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Stroud
Putten
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Huiskamer
Weert
Patronaat
Haarlem
C.C. De Bunder
Moorslede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Fifth|NRE
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Theater De Leest
Waalwijk
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paard
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
C.C. Cultura
Nootdorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel

vrijdag 11 december 2020

21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Elke Vierveijzer - Lucht BREStheater, Brielle
21:00
Boogie Monster Burgerhaven, Deventer
Foto Di-rect - Live Stream
Di-rect - Live Stream Kurhaus, Den Haag
1
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Flint, Amersfoort
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater de Blauwe Kei, Veghel
21:15
Ancora - Wind in de Zeilen De Molenberg, Delfzijl
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans Theaters Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby Agora Theater Druten, Druten
21:30
Jandino - Opgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater de Stoep, Spijkenisse
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
3J'S - Acoustic Christmas De Meenthe, Steenwijk
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Dennis van Aarssen - That's life Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood Het spectrum, Schijndel
Pink Project - Pink Floyd The Best of Junushoff Theater, Wageningen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Allemanswaard, Amerongen
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Rayen Panday - Trigger Theater Sneek, Sneek
Goldband Paard, Den Haag
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Munttheater, Weert
21:30
Enge Buren - Basta! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Kennemer Theater, Beverwijk
Price Vera, Groningen
21:30
Ed Struijlaart Het spectrum, Schijndel
21:30
Clean Pete Kerst Lab Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Sister Luck Cacaofabriek, Helmond
21:45
DeLange Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Theater De Veste, Delft
22:00
Nielson Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ian Siegal Bibelot, Dordrecht

zaterdag 12 december 2020

Man, man, man, de Podcast Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Strombeek, Grimbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Martiniplaza, Groningen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Parktheater, Eindhoven
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons Schouwburg Lochem, Lochem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Roeka - Rauwe Genade Jan van Besouw, Goirle
SYA - A Bright Starry Night De Machinefabriek, Coevorden
De eeuw van Harry Belafonte Hoftheater, Raalte
Fuad Hassen - Remmende voorsprong De Kattendans, Bergeijk
Martijn Kardol - Welkom Theater De Kik, Elst
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show Posttheater, Arnhem
Ocobar - On the Road Again Theater De Verwachting, Ritthem
The Bentleys - The Summer of Love Love Love Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Iris Hond
Iris Hond C.C. Stroud, Putten
1
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Riza Tisserand Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kiki Schippers - Meer Bon theater, Medemblik
Vlamousse - Saampies Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Un, Dos, Stress Theater de Huiskamer, Weert
Ten Times A Million Patronaat, Haarlem
Bert Gabriels - #Eindejaars2 C.C. De Bunder, Moorslede
Naked Song Walk Along Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Naked Song Walk Along Dynamo, Eindhoven
Naked Song Walk Along Fifth|NRE, Eindhoven
Loïs Lane – Afternoon Show Q-Factory, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Theater De Leest, Waalwijk
16:00
Ik Geloof In Mij In Concert Ziggo Dome, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie Meervaart, Amsterdam
17:00
Subterranean Street Society Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
3J'S - Acoustic Christmas Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Enge Buren - Basta! Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Bastiaan Ragas Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Ik Geloof In Mij In Concert Ziggo Dome, Amsterdam
19:15
The LSB Experience - Beatles & Beyond Schouwburg Cuijk, Cuijk
Milow Paard, Den Haag
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral Goudse Schouwburg, Gouda
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Parktheater, Eindhoven
19:30
Dennis van Aarssen - That's life Agnietenhof, Tiel
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
The Best of the Carpenters Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
The Best of Simon & Garfunkel ATLAS Theater, Emmen
19:30
Nesim - TaBoe! C.C. Cultura, Nootdorp
Johan Goossens - In het beste geval Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pagina -64