Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
CineCity
Vlissingen
20:30
Chassé Theater
Breda
21:45
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brielpoort
Deinze
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
19:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Todo
Best
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Timboektoe
Velsen-Noord
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
The Lounge
Eeklo
20:00
The Jack
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:30
Podium 't Beest
Goes
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
vrijdag 14 april 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Def Americans
De Helling, Utrecht
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Delv!s
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Nouveau Vélo
Cul de Sac, Tilburg
LOS - VAST
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Textures
Corneel, Lelystad
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cristina Branco - Insomnia
CineCity, Vlissingen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
21:45
MoreMusic!: Broeder Dieleman + Miaux
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Tamino
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
J. Bernardt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
Marble Sounds feat. Casco Phil
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
21:00
Midas
Burgerweeshuis, Deventer
Golden Earring
Brielpoort, Deinze
20:30
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Supertrap
Bibelot, Dordrecht
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
Eef van Breen - Chapman
ATLAS Theater, Emmen
20:00
La Pegatina
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Jaya The Cat
Altstadt, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Jesus Christ in Concert
013, Tilburg
zaterdag 15 april 2017
19:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
3JS - U2, The Joshua Tree
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Les Filles de Illighadad
Vera, Groningen
Anna Rune
V11, Rotterdam
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Never Back Down / Ocean Depths
Todo, Best
20:00
Rafet El Roman
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Rachèl Louise
Timboektoe, Velsen-Noord
21:30
The B Machine - Voor het swingen de kerk in
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Room for Elephants
Theater De Omval, Diemen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Skyblasters
The Lounge, Eeklo
20:00
The Bleus Against Youth
The Jack, Eindhoven
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Kyle Gass Band
Sugar Factory, Amsterdam
Wende Snijders
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Yung Internet
Simplon, Groningen
20:00
Petter Carlsen
Simplon, Groningen
The Doors in Concert
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Kenny Glasgow
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Finale Podiumvrees
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Robby Valentine / Vato Gonzalez
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:30
Ben Poole
Podium 't Beest, Goes
De Dijk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tigre Blanco
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bløf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Yung Nnelg
Paradiso, Amsterdam
Jett Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Grand East
Paradiso, Amsterdam
Sticky Fingers
Paradiso, Amsterdam
00:00
President
Paradiso, Amsterdam
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Her Majesty
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tim Akkerman
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Azure Hiptronics
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
XIXA
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
LIVE: Rumbones + Sick Pistons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Munttheater, Weert
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Mezz, Breda
Lakshmi
Metropool, Hengelo
Racoon
Metropool, Hengelo
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Manifesto, Hoorn
21:00
Fenris
Little Devil, Tilburg