Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
STECK
Delft
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Grenswerk
Venlo
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Corneel
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
013
Tilburg
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
De Peppel
Zeist
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Lanaken
Lanaken
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Little Devil
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Meester
Almere
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
23:45
Luxor Live
Arnhem
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Swaf
Hoorn
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 13 april 2018
20:00
Stuart Mavis
STECK, Delft
20:30
Steffen Morrison
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Stef Bos - Kern
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Spinvis
Grenswerk, Venlo
12:00
Southern Pearl Jazz Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
TivoliVredenburg, Utrecht
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Corneel, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Racoon
Muziekgieterij, Maastricht
Primordial
013, Tilburg
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
20:15
Phoenix Again
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
On Stage
De Peppel, Zeist
21:00
Nouveau Vélo
Bibelot, Dordrecht
20:00
Noam Vazana
Paradiso, Amsterdam
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
World Forum Theater, Den Haag
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Morris Kliphuis : Dimlicht
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Minami Deutsch
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mike Tramp & Band of Brothers
P3, Purmerend
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
Marlon Williams
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Mantra / Storksky
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Maaike Ouboter
Flint, Amersfoort
20:00
Lucy Rose
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
LIVE: Pristine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Laura Macri
Neushoorn, Leeuwarden
21:15
Keys N Krates
TivoliVredenburg, Utrecht
Karsu
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
JW Roy
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Joey Gilmore Band
Groene Engel, Oss
20:00
Jodymoon - All is Waiting
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Jessica Lea Mayfield
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Jacqueline Govaert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Huub van der Lubbe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Hoodoo Monks
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Herman van Veen
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Gruppo Sportivo
De Meester, Almere
20:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
23:00
Go Fever: Aux Tha Masterfader / Davy Brandts / Keljet
Merleyn, Nijmegen
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
23:45
Gerd Janson
Luxor Live, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Fungo Bat / Nouveau Vélo
DOOR, Dordrecht
20:00
Flying Horseman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fleetwood Mac Tribute (The Cosmic Carnival)
Gigant, Apeldoorn
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Faith: A Tribute to George Michael
Cacaofabriek, Helmond
20:30
EZG
dB's, Utrecht
21:00
Evil Empire Orchestra + Donnerwetter
Altstadt, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dominique A
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dominic J Marshall
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Dilana
P60, Amstelveen
Di-rect
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Death Alley
Stroomhuis, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Dandy Devils Shock & Roll Show
Swaf, Hoorn
20:00
Crustenunie
Wolbodo, Delft
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Colin Blunstone
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland
Vorstin, Hilversum
21:00
Clearwater Creedence Revival
Vorstin, Hilversum
20:00
Claw Boys Claw
Burgerweeshuis, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Ciara Sidine
Hedon, Zwolle