Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Grenswerk
Venlo
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:00
Café The Pocket
Katwijk
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Stoep
Spijkenisse
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Lanaken
Lanaken
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 12 april 2018
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Rone
Melkweg, Amsterdam
19:30
Evil Empire Orchestra
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
19:30
Primordial + Moonsorrow + Der Weg Einer Freiheit
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Nouveau Vélo
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Sweet Hannah
Paard, Den Haag
19:45
The Colorist feat. Lisa Hannigan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stef Bos - Kern
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
20:00
Chelou
Paradiso, Amsterdam
The Streets
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
HAEVN
013, Tilburg
20:00
Wulf
Effenaar, Eindhoven
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Lucy Rose
Grand Theatre, Groningen
20:00
Bökkers
De Helling, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Clouseau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
Spinvis
Luxor Live, Arnhem
Orgel Vreten
Mezz, Breda
Claw Boys Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
George Ezra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:00
Jeremy Loops
La Madeleine, Brussel
20:00
LowaddictSoundsystem
Luxor Live, Arnhem
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Van Jets
Altstadt, Eindhoven
20:00
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sena Performers European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Flonti Stacks
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ramme en Nasse met Video Store / Zero Zero Zero
dB's, Utrecht
20:00
MILO: Singer-songwriter op donderdag in Lola
LOLA050, Groningen
Big2
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
20:15
philharmonie zuidnederland: De muzikale strijd van Schumann en Nielsen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole (Hothouse Flowers)
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Session Americana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Izaline Calister
Vorstin, Hilversum
20:30
Ciara Sidine
De Spot, Middelburg
20:30
NOW Society Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
Lissie
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Cunninlynguists
Simplon, Groningen
20:30
Tom McRae
Fluor, Amersfoort
20:30
Nana Adjoa
EKKO, Utrecht
20:30
Ruben Hein
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
HIT Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:30
L.A. Summertime / Robin Kester
Volta, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
Tusky
V11, Rotterdam
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bear Valour
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Drones
Vera, Groningen
21:00
The Expired Faces
Café The Pocket, Katwijk
21:30
Tape Toy
Simplon, Groningen
22:00
Milo Meskens
Paradiso, Amsterdam
ANBU / Flonti Stacks / Idaly
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 13 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
JW Roy
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dominic J Marshall
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Herman van Veen
De Maagd, Bergen op Zoom
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend