PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -648
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 apr
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Corneel
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maaspoort
Venlo
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Lanaken
Lanaken
Duycker
Hoofddorp
1
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
De Peppel
Zeist
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
9
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Meester
Almere
Paard
Den Haag
2
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Pul
Uden
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
STECK
Delft
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
2
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Grenswerk
Venlo
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Helling
Utrecht
Botanique
Brussel
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen

vrijdag 13 april 2018

De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Kennemer Theater, Beverwijk
Karsu Schouwburg Hengelo, Hengelo
Saman Amini Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Storm, Winterswijk
Thomas Smith - Strak Fidei et Arti, Oudenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rootsriders - Tribute2BobMarley Corneel, Lelystad
The Bootleg Sixties Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Volle Bloei C.C. De Pas, Heesch
JW Roy Theater Aan de Slinger, Houten
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Bovengrens Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Paul de Munnik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Maaspoort, Venlo
Soundos - Niets te verliezen Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lanaken, Lanaken
Foto Waylon
Waylon Duycker, Hoofddorp
1
Dominic J Marshall M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Southern Pearl Jazz Band Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Van Horne Pop De Bosuil, Weert
19:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
On Stage De Peppel, Zeist
19:30
Grote Prijs Halve Finale #3 Q-Factory, Amsterdam
19:45
The Deep Dark Woods TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Primordial
Primordial 013, Tilburg
9
Foto The Beat / The Selecter
The Beat / The Selecter TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
zZz Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Dilana P60, Amstelveen
20:00
Nick & Simon World Forum CC, Den Haag
20:00
The Nits DeLaMar, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland De Vorstin, Hilversum
20:00
Miss Montreal De Oosterpoort, Groningen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Flint, Amersfoort
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Vreemde Kostgangers Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Gruppo Sportivo De Meester, Almere
Foto The Pretty Things
The Pretty Things Paard, Den Haag
2
20:00
Lucy Rose Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Iliza Shlesinger Zuiderpershuis, Antwerpen
Foto Marlon Williams
Marlon Williams Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
20:00
Dominique A Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Beat The Stones De Pul, Uden
20:00
Alela Diane Vooruit, Gent
20:00
Laura Macri Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Flying Horseman Podium 't Beest, Goes
1
20:00
Claw Boys Claw Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ceilidh met Maggies Wedding Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Stuart Mavis STECK, Delft
20:00
Noam Vazana Paradiso, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
VUUR Hedon, Zwolle
2
20:00
Racoon Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Fungo Bat / Nouveau Vélo DOOR, Dordrecht
20:00
Maaike Ouboter Flint, Amersfoort
20:00
Great Queen Rats Bibelot, Dordrecht
20:00
Crustenunie Wolbodo, Delft
20:00
Fleetwood Mac Tribute (The Cosmic Carnival) Gigant, Apeldoorn
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jodymoon - All is Waiting ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Di-rect
Di-rect Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Parktheater, Eindhoven
20:00
Tusky Mezz, Breda
20:00
THE KING’S RHYTHM CREW FEATURING JB MEIJERS Iduna, Drachten
20:00
Marco Borsato Klokgebouw, Eindhoven
20:00
The Adele Project Dok6, Panningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Alex Klaasen - Showponies TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Spinvis Grenswerk, Venlo
Nathalie Baartman - Voest Gashouder, Dedemsvaart
Murth Mossel - Pauwer De Molenberg, Delfzijl
20:00
Stefano Keizers - Erg heel Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Mantra / Storksky Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Wulf De Helling, Utrecht
The Academic Botanique, Brussel
20:15
Phoenix Again Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring De Ogtent, Duiven
20:15
Symphonic Rock Night Band Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman De Dialoog, Ermelo
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Ad Colen Cultura, Ede
20:15
Benjamin van der Velden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub van der Lubbe Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
20:15
The Kik - Hertaalt Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Stef Bos - Kern Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Tom McRae De Spot, Middelburg
20:30
Death Alley Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Joey Gilmore Band Groene Engel, Oss
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -648