Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:00
Magasin 4
Brussel
22:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
O.J.C. Fuse
Bakel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:30
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
20:45
Q-Factory
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
15:30
Grenswerk
Venlo
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Club Smederij
Tilburg
14:30
Agnietenhof
Tiel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
P3
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Posthoorn
Hamont-Achel
15:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
zaterdag 07 april 2018
21:00
Will Varley
Vera, Groningen
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:00
Grunn’t: The 4th Crusade
Simplon, Groningen
20:00
Maid of Iron
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Doodskop
Podium 't Beest, Goes
The Kik - Hertaalt
Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Nits
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Burning Clocks + Fort '99
Altstadt, Eindhoven
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Like a Bat out of Hell
Iduna, Drachten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Afterpartees / Silent War
Bibelot, Dordrecht
20:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Trijntje Oosterhuis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
23:30
The Hague Yard
Paard, Den Haag
20:00
The Worst Example | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Saman Amini
Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
22:30
Carl Craig Synthesizer Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Colorist Orchestra ft. Lisa Hannigan
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Alex Cameron
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jazz Crusaders
O.J.C. Fuse, Bakel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Blue Lines Trio / Mars Williams
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:30
Wereld Romadag
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:30
The Deep Dark Woods
Gigant, Apeldoorn
23:45
Volvox
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Ulster Page
The Cave, Amsterdam
20:45
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Wouter DeWit
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Altın Gün
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Ploctones
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:00
Young Fathers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Luke Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Beans On Toast
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Mani Orrason
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
20:30
Aquarel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 april 2018
14:00
Copyright©Hans Vermeulen
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Di-rect
De Bosuil, Weert
15:30
Down By The River
Grenswerk, Venlo
20:30
Johan
De Helling, Utrecht
The Bluebirds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Anúna - The Celtic Spirit
TivoliVredenburg, Utrecht
Luca D'Alberto
TivoliVredenburg, Utrecht
Rosemary & Garlic
013, Tilburg
19:00
Grimmer
Little Devil, Tilburg
Broken Brass Ensemble
Club Smederij, Tilburg
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Agnietenhof, Tiel
15:30
Lloyd Spiegel
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Altın Gün
BIRD, Rotterdam
20:15
Justin Nozuka + Chris Ayer
LantarenVenster, Rotterdam
14:00
Colin Blunstone
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Vast Countenance - Leonard Cohen – I’m Your Fan
P3, Purmerend
14:00
Ensemble Rosen für Dich 8 april met theatrale show op Kasteel Aerwinke
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
11:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mathias Eick Quintet
De Spot, Middelburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Orlando Quintet
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Mostly Autumn
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Kadavar
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bløf
Posthoorn, Hamont-Achel
15:00
ONE The U2 Experience
Patronaat, Haarlem
20:30
Sara Tavares
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Crook & The Bluff (USA) @Lola
LOLA050, Groningen
14:15
Gabrieli Consort & Players
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Huub van der Lubbe
De Nieuwe Regentes, Den Haag
14:30
Yuri Honing
Theater Dakota, Den Haag
Evanescence
Paleis 12, Brussel
20:00
AmenRa
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda