PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -647
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 apr
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Zwerver
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Den Herd
Bladel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
1
14:00
De Perifeer
Deventer
16:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
16:00
Timboektoe
Velsen-Noord
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
5
1
Melkweg
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
19:30
M.C. Cactus
Sint-Andries
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
3
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Café Miles
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
The Lounge
Eeklo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Gebr. De Nobel
Leiden
2
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Simplon
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Atak
Enschede
20:00
Martiniplaza
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Paard
Den Haag
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
2
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Mezz
Breda
2
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
1
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Metropool
Hengelo
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Todo
Best
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Pit
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 15 april 2017

Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Stef Bos & Band - Wereldwijd
Stef Bos & Band - Wereldwijd Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset De Zwerver, Oostende
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mike Boddé - De Geurige Man TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Den Herd, Bladel
De Dijk Philharmonie Haarlem, Haarlem
Foto Golden Earring
Golden Earring Ethias Arena, Hasselt
1
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck De Perifeer, Deventer
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra Bimhuis, Amsterdam
16:00
James Oesi Café de Bieb, Amsterdam
16:00
Rachèl Louise Timboektoe, Velsen-Noord
Foto Creeper
Creeper Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Sugar Factory, Amsterdam
5
1
Foto La Pegatina
La Pegatina Melkweg, Amsterdam
1
Foto Sticky Fingers
Sticky Fingers Paradiso, Amsterdam
19:30
CHVE M.C. Cactus, Sint-Andries
19:30
Mister Pretty Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Bløf
Bløf Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Temples Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
3
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ivar Café Miles, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Circa Waves Botanique, Brussel
20:00
Rafet El Roman TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mirusia Louwerse Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Skyblasters The Lounge, Eeklo
20:00
LIVE: Rumbones + Sick Pistons Muziekcafé Helmond, Helmond
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Room for Elephants Theater De Omval, Diemen
20:00
Kenny Glasgow Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Pain Of Salvation
Pain Of Salvation Gebr. De Nobel, Leiden
2
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Petter Carlsen Simplon, Groningen
Foto Steve Hackett
Steve Hackett Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
The Grand East Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing De Meenthe, Steenwijk
20:00
Knarsetand Atak, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical Martiniplaza, Groningen
Foto DJ Paul Elstak
DJ Paul Elstak Ahoy, Rotterdam
20:00
Clark M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Analyze Paard, Den Haag
20:00
The Bleus Against Youth The Jack, Eindhoven
20:00
Yung Internet Simplon, Groningen
20:00
Ruis Fest # 2 met ET Explore Me, Magnetic Spacemen, Those Foreign Kids dB's, Utrecht
20:00
SX M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
2
20:00
Battlehooch De Meester, Almere
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Marc O'Reilly Patronaat, Haarlem
20:00
LP Koninklijk Circus, Brussel
Foto Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn Mezz, Breda
2
20:00
Tim Akkerman Neushoorn, Leeuwarden
Foto Her Majesty
Her Majesty Paard, Den Haag
1
20:00
Dana Fuchs in MEZZ Mezz, Breda
1
20:00
Rag'n'Bone Man Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Racoon
Racoon Metropool, Hengelo
1
20:00
Lubomyr Melnyk M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
XIXA Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Munttheater, Weert
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Diligentia, Den Haag
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cristina Branco - Insomnia Musis, Arnhem
20:15
Ali B - Je Suis Ali Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Dok6, Panningen
Foto Amber Arcades / Moss
Amber Arcades / Moss Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Frank Boeijen Theater De Veste, Delft
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra Bimhuis, Amsterdam
20:30
Finale Podiumvrees Poppodium Volt, Sittard
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Parktheater, Eindhoven
20:30
Het Zesde Metaal EKKO, Utrecht
20:30
Ben Poole Podium 't Beest, Goes
Foto Tangarine
Tangarine Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Chassé Theater, Breda
20:30
Never Back Down / Ocean Depths Todo, Best
20:30
Discover Berget Lewis Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sue the Night Effenaar, Eindhoven
20:30
LOS - VAST Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Canshaker Pi De Pit, Terneuzen
20:30
Tigre Blanco Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -647